1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

DLC do gier PL, gdy region konsoli to UK

Temat na forum 'DLC' rozpoczęty przez Boje Sie Ludzi, Marzec 21, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Boje Sie Ludzi

Boje Sie Ludzi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    na wsi
    Witam, potrzebuje informacji w jaki sposób nabyć dlc do forza 4pl, black ops pl, mw3 pl. Przykładowo dla BO PL musze pobrać map packi PL. Chciałem kupic na Allegro dość tanio pkt. msp z kontem US tylko tam raczej nie znajdę polskich map packow. Nie wiem czy tez tak jest z pozostałymi grami ktore wymienilem. W każdym razie ma ktos jakies pomysly czy jestem zmuszony założyć konto na PL i kupic msp zdrapki, i stamtąd pobrać te DLC? Zauwazmy ze 1200 msp kosztuje map pack czyli to będzie wynosić jakies 50zl, gdy sama gra warta jest około 150pln. 1/3 ceny za 4 mapki to dużo. Stad tez czekam na porady i propozycje.

2. Lotnik421 Xbox One

3. naughtydog

naughtydog Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wroclaw
    Z Forzą raczej nie ma różnicy na jakim rynku kupisz dodatki. Z reszta pozostaje Tobie założyć konto na PL i załadować go pkt, albo kupic sobie wersje EN gry i kombinować z tanimi pkt. Co do cen... miliony frajerów sprzedałoby własną matkę za COD'a, stąd ceny za śmieszny map pack.

4. Boje Sie Ludzi

Boje Sie Ludzi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    na wsi
    Ok, zrobiłem konto na xbl PL i zaladowalem pkt. Kupiłem, pobralem i dziala na tym UK. Temat do zamknięcia, a ja już z nowym problemem do bf3. Cofnalbym sie 3 lata to przenigdy xboxa bym nie kupił, maszynka do robienia problemów. Pozdrawiam.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum