1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

DLC do Mortal Kombat

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez pickm3n, Maj 27, 2011.

1. pickm3n

pickm3n Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków
    Nowy Mortal Kombat przesiąknięty jest historią serii i trzeba przyznać, że wyszło to grze na dobre. Twórcy idąc za ciosem proponują nam jeszcze więcej klasyki.

DLC do Mortal Kombat oferować będzie klasyczne skórki dla postaci takich jak Sub-Zero, Reptile, Ermac, Mileena, Jade oraz Kitana. Dodatkowo trójka pierwszych z wymienionych otrzyma klasyczne fatality. Dodatek uderza na PSN oraz XBL 7 czerwca w cenie 400 MSP. Sprawdźcie sami jak prezentują się kostiumy w akcji.

YouTube - ‪Mortal Kombat DLC Klassic Skins Pack Trailer‬‏

2. Lotnik421 Xbox One

3. Gelevera

Gelevera Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lędziny
    Można się spodziewać również klasycznej skórki smoke'a, zatrzymajcie filmik na 1:20 a zobaczycie o co mi chodzi.Co do dlc to jest to żenada 400 msp za 6(prawdopodbnie 7 bo smoke może być niespodzianką) i dodatkowe fatality dla 3 postaci ? to jest jakiś żart. Ja rozumiem nikt nie zmusza do zakupu, ale trochę szacunku dla klienta bo takie dlc to powinno być darmowe jako nagroda za zakup gry ja rozumiem jakby dodali każdej postaci nowe fatality i x-ray to wtedy 400 msp jak najbardziej.

4. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Yeah nie ma to jak 5 dolarów dodatkowo za 6 postaci ;)

Jakby ta gra wyszła na PC to dodatki pewnie by były za free

5. Simo

Simo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Co to jest 15zł ?? Bo za tyle było pare dni temu 1600MSP na allegro. Jak dla mnie jeden z najlepszych Mortali na xboxa.

6. yago13

yago13 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    Jak to 7 czerwca ja juz jakiś czas temu dogrywałem ten DLC non jtag i wszystko działało wyśmienicie. ..

7. Nodi

Nodi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    jak dogrywales?
    skad to mozna pobrac?

8. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Liche DLC jak za taka cenę. Powinno się to samo odblokowywać, a nie trzeba płacić.

9. bloodwars29

bloodwars29 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

widze nic wyobrazni nie masz....chociaz bys podpisał skad masz ten artykuł...a nie używasz ctrl+c....chciałes błysnąc??
    dla zainteresowanych

Mortal Kombat - jeszcze więcej klasyki | PPE.PL - Portal PSX Extreme

10. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Eee klasyczny wygląd postaci? Chyba mały żarcik, bo nie wszystkie postacie mają ten klasyczny wygląd. Mileena bardzo wygląda podobnie do tej co kiedyś.
    Ale te kapturki od Sub-Zero (itd) to niezbyt dobrze odwzorowane jeżeli chodzi o część przykrywającą twarz.
    tutaj nawet z gry:

A w DLC mają jakieś chustki czy jak to nazwać. I naramienniki (o ile tak to się nazywa) mają czarne, a za dawnych czasów każdy miał taki jaki ma kolor stroju.

11. Ino

Ino Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    Ja tam mam klasyczne kostiumy dla swoich ulubionych postaci: Mileeny i Ermaca :D więcej nie potrzebuje :D

12. SAYKON

SAYKON Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Warszawa
    Zgadzam się z Jechu całkowicie, za wszystko każą płacić i to takie pieniądze ;/. Nie dosyć że gra tyle kosztowała to jeszcze dodatki w takiej cenie....cholerny marketing MS ;/

Wczytywanie...

Poleć forum