1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

DLC do Rock Band 3

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Asiarak, Lipiec 25, 2011.

1. Asiarak

Asiarak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam pewien problem związany z dodatkowymi piosenkami do gry Rock Band 3. Zauważyłam, że na polskim Marketplace jest ich dość mało i nawet po ściągnięciu RockBand Music Store większość jest "Currently unavailable" czyli jak rozumiem niedostępna. Niestety, bardzo bym była zainteresowana kupnem kilku takich piosenek (m.in. The Doors, które są dostępne jako DLC w innych krajach) i nie wiem czy bedą one kiedykolwiek dostępne w naszym kraju lub czy jest jakiś sposób ściągnięcia ich z angielskiej strony xboxa, jeśli przebywam obecnie w Polsce? Byłabym bardzo wdzięczna za wszelką pomoc.

Wczytywanie...

Poleć forum