1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

DLC do serii Mass Effect

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez DeafTune, Styczeń 21, 2013.

1. DeafTune

DeafTune Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Mam pytanie odnośnie dodatków do trylogii Mass Effect. Jestem szczęśliwym posiadaczem nieprzerobionej konsoli która to nigdy nie była podłączona pod Internetu (jeżeli cokolwiek to zmienia). Jestem także zawziętym zwolennikiem w/w serii i chciałbym cala przejść ja jeszcze nie raz na konsoli (wcześniej grałem na PC). EA zrobiło mi prezent wydając cala trylogie w jednym opakowaniu - pomyślałem - **********. Niestety moj entuzjazm został zweryfikowany przez definitywny (oprócz pierwszej części) brak w tym produkcie DLC. I teraz dochodzę do sedna sprawy - czy ktoś byłby na tle miły żeby przybliżyć mi proces nagrania na Xboxa DLC do ME2 i ME3 pomijając Xbox Live ?. Bez problemu mogę ściągnąć pliki na komputer, ale co dalej ? Czy taka operacja "dywersyjna" :) P) jest wogóle możliwa ? Jeżeli tak proszę o opis/instrukcje jak to zrobić. Góry dziękuje : )

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    Jeśli nie posiadasz przrobionej konsoli na rgh,dlc mozesz tylko pobrać przez live

4. DeafTune

DeafTune Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak wyglada proces przerabianai konsoli na "rgh" ? Jakie zmainy wnossi ze soba ?

Wczytywanie...

Poleć forum