1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

DLC dorzuci nowego towarzysza do Bioshock: Infinite

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Ejzo, Kwiecień 30, 2013.

1. Ejzo

Ejzo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18

Jeżeli towarzystwo Elizabeth już cię znudziło, to mam dla ciebie dobrą wiadomość.

Informację o tym, że do BioShock: Infinite szykowana jest nowa postać zdradził profil w serwisie LinkedIn Michaela Shanana, jednego z głównych animatorów pracujących przy grze.

Informacja już zniknęła z profilu, ale wcześniej można było przeczytać, że Shanan pracuje nad animacjami nowego niezależnego towarzysza do Bioshock: Infinite.

I tyle, więcej informacji nie ma. Osobiście nie obraziłbym się, gdyby okazało się, iż Elizabeth ma wyuzdaną siostrę-bliźniaczkę. Tak tylko mówię...

2. Lotnik421 Xbox One

3. L4mia

L4mia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    KRK
    taaa i tylko tyle? pewnie płatny dlc - a gdzie alternatywne zakończenia lub/i dodatkowe misje???
    na grzyba nam taki dodatek

4. LordLotr

LordLotr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrów Mazowiecka
    A wiadomo juz moze kiedy wyjdzie bo sie kisi ten season pass a pogralbym jeszcze

Wysłane z mojego X10i za pomocą Tapatalk

5. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    @LordLotr myślę, że się nagrasz bez problemu, ale dziś, nie jutro, ale zapewne w tym roku. Dla dodatkowych skórek by nie wydawali Season Passa, który szczęśliwą drogą Polacy dostali za darmo. Wydanie takiego passa i oczekiwanie za niego sporych pieniędzy na pewno wiąże się ze sporą zawartością.

6. LordLotr

LordLotr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrów Mazowiecka
    Ogólnie jestem fanem serii całej wiec ten pass byl tylko miłym dodatkiem do pre-orderu. Poczekam, nie spieszy mi sie mam w co grac:)

Wysłane z mojego X10i za pomocą Tapatalk

Wczytywanie...

Poleć forum