1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

DLC FORZA 4 I FORZA horizion

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez stannn, Luty 4, 2013.

1. stannn

stannn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam posiadam problem z obydwoma grami, lecz nigdzie nie widzę jasno wyjaśnionego problemu. Nie jestem maniakiem konsolowym dlatego proszę o proste wyjaśnienie mojego problemu oraz pokazanie jak je rozwiązać (jak by się komuś chciało najlepiej z fotkami)

A wiec:

Przeróbka RGH (bo tylko na taka dogrywamy DLC ściągnięte na nasz PC)

1. Forza 4 jak dokładnie wgrać płyte nr 2 ponieważ brak mi aut umieszczonych na tej płycie. Wiem ze przez coś tam trzeba przerobić ten obraz ale nie wiem co i jak mam Windows-a 7 i jak kiedyś próbowałem to robić co wyczytałem nic nie działało. Dodam ze wszystkie DLC które wyszły normalnie po skopiowaniu są widoczne dla gry (czemu nie może być tak prosto z dvd2???)

2. Forza Horizon dodatek Rally też nigdzie jasno nie opisany, i nie wyjaśniony. Jak wgrać ten dodatek krok po kroku, ponieważ inne posty z forum które znalazłem nie są jasne.

Proszę Administratorów o nie usuwanie tego postu ponieważ jeśli ktoś będzie tak miły i wszystko wyjaśni krok po kroku przyda się to wszystkim forumowiczom zarówno tym bardziej obeznanym jak i tym mniej. Będzie to post dla wszystkich a nie kolejno bez sensu otwarty.

Proszę również osoby, które będą się wypowiadać o nie komentowanie bez sensu by nie zaśmiecać tematu wypowiedziami po dwa zdania. Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. skansenik

skansenik Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hej
    Potrzebne: XM360

1. Sciagasz DLC i XM360 na PC
    2. Rozpakowujesz na PC - (wiadac kolejne katalogi )
    3. Kopiujesz to (DLC + XM360) na pendriva (sformatowany w FAT32)
    4. W xbox w Menadzerze Plikow kopiujesz z pendriva XM360 (mozesz do katalogu gdzie masz gry)
    5. DLC kopiujesz na HDD1 do katalogu /Content/0000000000000000/******** (dla danej gry 8 cyfrowy kod)
    6. W grach na danej grze wciskasz Y i robisz Title Update - Download i zaznaczasz wybrany jako aktywny (mozesz spprobowac kilka)
    7. Uruchamiasz XM360 (z Menadzera Plikow lub z Homebrow)
    8. Robisz pelny skan
    9. Wybierasz zakladke DLC i nizej robisz Unblock DLC.
    10. Z FSD uruchamiasz gre i dany dodatek powinien byc juz dostepny.

Pozdrawiam

4. stannn

stannn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dzięki wielkie za poradnik spróbuje to wykonać choć nie korzystałem z xm360 dlatego wolal bym miec do tego screeny, aha i czy ten sposób dziala tez do dvd2 forza 4 ?

5. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    tak

Wczytywanie...

Poleć forum