1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

DLC na 2 konta

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez konradin, Lipiec 4, 2010.

1. konradin

konradin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Przeglądając ostatnio aukcje z 4000 czy 8000 MSP na kontach silver, zastanawiałem się czy nie można by było "pożyczyć" już kupione dlc z kolegi konta na moje.
    Chodzi mi o ten opis z jednej z aukcji na allegro:
    W jaki sposób mógłbym sciągnąć dlc na moją konsolę (i konto) poprzez konto z już kupionym dlc?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Blasphometh

Blasphometh Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Toruń
    Ja raz miałem okazję zakupić w ten sposób konto z M$. Konto w normalny sposób odzyskuje się i za jego pomocą dokonuje się normalnych zakupów. Wszystko co pobierzesz jest dla całej konsoli, czyli pozostałe profile również mogą korzystać z zakupionych materiałów. Udostępniłem również to konto koledze, który mógł po raz kolejny pobrać wszystkie zakupione zawartości, z tym, że nie mógł grać w pełne, odblokowane wersje gier arcade na swoim głownym profilu. Może robił coś źle, sam nie wiem. Miał jeszcze z tym kombinować i ewentualnie poinformować mnie, czy w końcu mu się udało, czy też nie. Dodatki DLC powinny jednak działać bez zarzutów, aczkolwiek mogę się mylić, bo z tym nie miałem styczności ( kupowałem tylko gry arcade ), a pobierać je będziesz mógł zapewne w taki sam sposób, jakbyś po raz kolejny próbował je zakupić.

Odsyłam jeszcze do tego tematu:
    HTML:
    http://xboxforum.pl/siec-xbl-f16/microsoft-points-duzo-tanio-nielegalnie-54838.html

4. konradin

konradin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    U mojego kolegi ściągnięte dlc do forzy3 na jedno konto, nie działa na drugim, wcale nie "widzi" samochodów ściągniętych przed dlc, tylko te darmowe. Jednak gdy zaloguje sie na 2 konta (każdy pad "zaloguje się" na osobne konto) zakupione auta są widoczne jedak nie mozna nimi jeździć, są zablokowane (kłódka na samochodzie). W czym może tkwić problem? Dodam że jedno z tych kont to konto live - na nim były kupowane dodatki, i ono działa bardzo dobrze, drugie konto to konto offline - na nim dodatki nie działają.

Wczytywanie...

Poleć forum