1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

DLC na innych profilach.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez alexik.69, Lipiec 30, 2011.

1. alexik.69

alexik.69 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam. Od jakiegoś czasu mam nową konsolę oraz nowy profil Xbox Live. Na starej konsoli i profilu miałem zakupione obydwa dodatki do GTA IV.
    Próbowałem dzisiaj ściągnąć sobie jedno z tych DLC (The Lost and Damned) i nie wszystko poszło po mojej myśli. Odzyskałem stary gamertag ( na którym kupowałem wtedy dodatki) i po ściągnięciu DLC działa on tylko na tym profilu. Na tym nowym, w ogóle go nie widzi (biorę New Game i powinien być wybór między podstawką a TLaD, jednak od razu uruchamia się nowa gra w GTA IV).
    Czy jest sposób, by grać na tym profilu?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dant1

Dant1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    *̡͌l̡* ̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡
    Musisz przenieść licencję. poszukaj na forum jest poradnik.

4. alexik.69

alexik.69 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dzięki bardzo. Jutro będę miał możliwość podłączenia się do Live'a to spróbuję ją przenieść.

Edit//
    @up
    Wielkie dzięki, wszystko działa jak należy.

5. Wayne

Wayne Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    aha

// wypowiedź nic nie wnosząca uznaję za spam!!!

#jakubkameleon

Wczytywanie...

Poleć forum