1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

DLC na konsoli bez jtaga (pes11..)

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez saizor93, Listopad 9, 2010.

1. saizor93

saizor93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam mam xtreme 1.6 i jestem ciekawy w jaki sposób mogę wgrać dlc do różnych gier. Chciałbym się dowiedzieć jak jest z pes11 czy wyszedł dlc z aktualizacją składów ,a może title update?
    Znalazłem na necie taki kabelek:
    Kabel do transferu danych dysk xbox 360 20gb 120gb (1305945578) - Aukcje internetowe Allegro
    czy dam rady bezpiecznie wrzucać tym kabelkiem dlc ściągniete z neta, które bedą bez problemu działać czy polecacie jakąś inną metodę? pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. strusic

strusic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Sosnowiec
    Po pierwsze to nie ma czegoś takiego jak Xtreme 1.6. Co najwyżej iXtreme 1.6 (Xtreme a iXtreme to dwa różne softy...). A DLC i tak nie będzie ci działać na konsoli bez jtag.

Wczytywanie...

Poleć forum