1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

DLC na pendrive

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Gamer89, Wrzesień 12, 2013.

1. Gamer89

Gamer89 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Bez przydługich wstępów przejdę od razu do sedna: mam konsolę z RGH i dyskiem wewnętrznym 20 GB. Chciałem dokupić jakiegoś niewielkiego pendrive'a, żeby na nim trzymać część DLC (samo ME3 to 12 giga dodatków...), jednak nie wiem, jaką prędkość odczytu powinien mieć taki pendrak, żeby wszystko śmigało ładnie i płynnie. Upatrzyłem sobie jednego niezabijającego ceną 16-to gigowca, nie wiem jednak, czy się nada. Jeżeli ktoś poradziłby, czy będzie to dobry zakup, to będę ogromnie wdzięczny!
    Kingston 16GB USB 2.0 DataTraveler DTGE9 16GB Gold Metal - ProLine.pl Najlepszy Internetowy Sklep Komputerowy Wrocław

2. Lotnik421 Xbox One

3. Krycha1987

Krycha1987 Banned

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nie za mały ten pendrive ? 16GB po formatowaniu pod konsolą będzie miał z 12... Za 80zł kupisz dysk 60GB za 120 dysk 120GB Skoro masz RGH to najlepszy ,wyborem był by dysk 320GB+

4. surferj24

surferj24 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gotham City
    poza tym dlc działają tylko z dysku wew

Wczytywanie...

Poleć forum