1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

DLC na RGH.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez gi3t3r, Maj 6, 2013.

1. gi3t3r

gi3t3r Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam. Mam pewien problem. Mam xboxa z dyskiem 4gb oraz posiadam też dysk zewnętrzny 500 gb. Oczywiście konsola ma RGH. Na tym właśnie dysku mam też wgrane wszystkie gry. Chciałbym wgrać DLC na dysk zewnętrzny, bo jak zgaduje na wewnętrzny nie za dużo wejdzie. W menu xboxa wydzielilem 32 gb wolnego miejsca z dysku zewnętrznego. Czy jest możliwość wgranie w to miejsce DLC ? Save udaje mi się na nim zapisać bezproblemowo. Nie wiem jak to zrobić z DLC, gdy podłączam do komputera widzi tylko folder z grami. Czytałem coś o programie Horizon, ale nie za bardzo wiem co mam w nim zrobić, nie chce niczego zepsuć. Czy ktoś może mi pomóc, albo przynajmniej powiedzieć czy takie wgranie DLC jest możliwe?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    Dcl dysk wewnetrzny i musza byc odblokowane przed wgraniem. Na forum poradnik jest chyba nawet jak to wgrac.

Poleć forum