1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

DLC only in the USA

Temat na forum 'DLC' rozpoczęty przez TheChampion, Luty 4, 2014.

1. TheChampion

TheChampion Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam mam pytanie :) , skoro jakieś DLC jest dostepnę tylko np. w USA to czy będę go widział w menu gry jak wejdę w downloadable content ? jak rozpoznać czy jakieś DLC u nas nie jest dostępne ?
    Mi się wydaję po tym że nie będę go widział w downloadable content danej gry a wy ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. klaudia2697

klaudia2697 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Chorzów
    Jak pobiera się grę nie dostępna w danym regionie to przy 99% pobierania pisze : pobieranie ......... Nie powiodło się . Albo gdy kupujesz taka grę pisze gra nie jest dostępna w twoim regionie

Wydaje mi się że z DLC jest podobnie
    Wysłane z mojego WT19i przy użyciu Tapatalka

4. TheChampion

TheChampion Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Aha dzięki no bo nie chciałbym wydać kasy a nic nie dostać :)

Poleć forum