1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

DLC,poprawki do gier jak to wyglada?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Edward7489, Luty 9, 2013.

1. Edward7489

Edward7489 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam pytanie mam xbox 360 z LT+3.0.Nagrywam grę prawda wszystko w porządku, ale przecież do tej gry wychodzą poprawki cały czas, dodatki jak to wygląda?One się same pobierają nie ingerując w nagrana grę tak samo aktualizacje?Czy jak np nagram nie wiem GTA4, to aktualizacje po podłączeniu mi pobierze wszystkie poprawki,DLCitd?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Seb93

Seb93 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    92
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    dlc ci nie pobierze musisz sam pobrac w markecie, a aktualizacje jak będziesz odpalał gierke to ci wyskoczy okno że trzeba pobrać aktualizacje żeby grać

4. Edward7489

Edward7489 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ale co jak mam pirata i są DLC.To żeby ściągnąć DLC muszę za nie zapłacić?Kupic w sklepie?Czy co

5. kamyz

kamyz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Tak żeby ściągnąć dlc trzeba je kupić na marketplace za msp:) i nie ma znaczenie czy masz pirata czy oryginał:)

6. Zula

Zula Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Od mojej mamusi
    Musisz je zakupić na Xbox Marketplace.

7. Seb93

Seb93 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    92
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    chyba że są czasami jakieś darmowe dodatki które można pobrać, tak z maxem paynem 3 chyba było że jakis tam darmowy pakiet broni czy cos takiego był

Wczytywanie...

Poleć forum