1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

DLC problem!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez lukiwino89, Sierpień 2, 2014.

1. lukiwino89

lukiwino89 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam konsolę xbox360 slim 4gb. pendriva 16gb włożonego na stałe jako dysk xboxa (sformatowanego pod xboxem) na zapisy oraz GTA V:)
    dysk zewnętrzny 500gb w fat32 (sformatowany pod komputerem - niewidoczny w nxe) Gry na niego wgrywam bezpośrednio do głównego katalogu: czyli HDD://..(folder z grą)

ściągnąłem dlc 2.0 do pro evolution soccer 2014 (przerobiłem do xex przez exiso) jednak mam problem z jego wgraniem pomimo czytania wielu poradników.
    wgrałem dlc na pendriva przez horizona i włożyłem do xboxa uruchomiłem gre i pokazał mi 2 pary nowych butów a poza tym żadnych zmian, wersja gry zmieniła się na 1.03 ale data pack jest 1.0
    Oto kilka pytań
    Czy muszę przekopiowywać jakieś pliki do katalogu z grą przy wgrywaniu dlc?
    Czy mam na dysk zewnętrzny inaczej wklejać gry? tworząc foldery content... itd.?
    Czy dlc należy wgrywać po koleji czy można tylko ten najnowszy?
    Jak najlepiej wgrać DLC w mojej sytuacji?

Z góry dziękuję za pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Folder z grą i dodatkiem powinien wyglądać tak na przykładzie GTA 5

content\0000000000000000\545408A7\00000002
    katalog główny\16x0\katalog z grą\ DLC

1 osoba to lubi.
  4. lukiwino89

lukiwino89 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dzieki, a nazwa katalogu z grą musi być w postaci cyferek i liter? bo mi xex przerobił do katalogu complex-pes 2014 i w środku są pliki default.xex, dt00.cpk itd
    DLC to dt50_001.cpk oraz TU_15KS22M_000002S000000.000000000010N.
    CZy wystarczy jak podłącze dysk zewnętrzny(fat32) do kompa stworze tą ścieżkę z grą i wrzuce do katalogu z grą te 2 pliki w folderze 00000002 ?

Wczytywanie...

Poleć forum