1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

DLC Problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Seldo, Marzec 31, 2012.

1. Seldo

Seldo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć

Mam taki problem i nie mogę znaleźć rozwiązania. Otóż po kupnie XBOX założyłem konto gold, na którym miałem sporo MSP. Konto to po przeróbce usunąłem z konsoli i ustawiłem profil tylko lokalny. Po aktualizacji do LT3 zachęcony dodatkami do FF XIII-2 postanowiłem wykorzystać zebrane MSP. Pobrałem stare konto i zakupiłem sporo dodatków. Według wszystkich informacji w tym licencyjnych dodatki powinny działać na każdym profilu na mojej konsoli.

Tymczasem pobrane DLC nie działają na żadnym profilu. Zamiast nowych broni czy nowych strojów postaci nie widzę nic - mimo że właśnie je założyłem a nowe lokacje nie chcą się wczytywać.

W czym tkwi problem?

Zaznaczam, że pobierałem dodatki ponownie, usuwałem aktualizacje gry i nic to nie dało. Nie próbowałem chyba tylko reinstalacji gry :(

Będę wdzięczny za pomoc.

Wczytywanie...

Poleć forum