1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

DLC przez xbox live

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Futami, Lipiec 12, 2011.

1. Futami

Futami Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    3m
    Witam.
    Mam taki problem, iż mam Konsole przerobioną 1.9 LT+. Gram obecnie w halo 3 na live jednak część trybów wymaga DLC i tutaj moje pytanie. Czy mogę sobie je ściągnąć przez xbox live czy może w ten sposób mi się coś stać z grą ( przepuszczona przez abxg360 i ma ssv1 bo to wave 2 :) ) Takie same pytanie mam do Battlefield Bad company 2 ( ssv2) wyskakuje mi komunikat, że jest dostępna nowa łatka Bad company 2 Vietnam. Mogę te updaty spokojnie ściągać czy narażę się na jakieś niebezpieczeństwo ?
    Dzięki za odpowiedź i Pozdrawiam, Futami

2. Lotnik421 Xbox One

3. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    maja przerobiony naped sie juz narazasz .jak masz punkty to mozesz sobie sciagnac ale ban jest za przerobke pozdr

4. Dimol

Dimol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Tychy
    J/w - podłączając się do live z przerobionym napędem narażasz się na bana. A grając na grach ze zmienionym wave na live ryzyko bana wzrasta jeszcze bardziej.

5. Futami

Futami Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    3m
    Nie gram na zmienionym wave. Po drugie wiem, że się narażam. Nie potrzebuje takich komentarzy..

6. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    ja polecam szukac dcl na nonjtag ciezko znalesc teraz . nonjtag wymaga live jesli chodzi o bana nie stwierdzono przypadkow.chyba ze na profil ludzi co udostepniali to

Wczytywanie...

Poleć forum