1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

DLC Skyrim

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Emanuel Kamola, Styczeń 17, 2014.

1. Emanuel Kamola

Emanuel Kamola Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sieradz, Poland
    Witam

Mam małe pytanie, ostatnio zakupiłem sobie Skyrim edycje podstawową na xbox'a i mam takie pytanie czy jest jakaś możliwość zainstalowania DLC Hearthfire, Dawnguard i Dragonborn nie posiadając żadnej przeróbki konsoli ani kupna DLC oddzielnie, tylko proste wrzucenie do dysku DLC i normalna gra na tych dodatkach ?

Proszę o szybką odpowiedź i dziękuje...

2. Lotnik421 Xbox One

3. PidzamaSGaming

PidzamaSGaming Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Worszoł
    Masz szczęście, bo akurat DLCki do Skyrima są jednymi z nielicznych contentów, ktore posiadają status "DRM Free" .

Tak, wystarczy ze sciagniesz te dodatki i wgrasz je na pendrive za pomocą Horizona ;)

Wysłane z mojego MT27i za pomocą Tapatalk 2

4. Emanuel Kamola

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sieradz, Poland
    I tu jest drugi problem, udało mi się już pobrać Hearthfire i skopiować po przez Horizona na pendrive i po podłączeniu pena do xbox'a kopiuje DLC na dysk główny tam gdzie mam zainstalowanego skyrima i gdzie mam swój profil, odpalam Skyrima wyskakuje mi szybko okienko downloanding content czyli ten dlc i po odpaleniu starego swojego save nic mi się nie zmienia nie mogę ani domu wybudować ani zaadoptować dziecko... W czym może być problem czy jest wymagana gra od nowa czy jak to dokładnie jest ?

5. Emanuel Kamola

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sieradz, Poland
    i jeszcze małe pytane czy jeżeli nie aktualizowałem jeszcze skyrima jest to bodajże wersja 1.00.4.... to muszę go zaktualizować i mieć podłączenie do xbox live ?

Wczytywanie...

Poleć forum