1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

DLC w grach ?

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez artur16_1991, Październik 31, 2009.

1. artur16_1991

artur16_1991 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Myszków
    Słuchajcie Nie mam na mojej konsoli xbox live ponieważ mam słaby internet (radiówkę) i straciłem jakie kolwiek nadzieję do podłączenia internetu do mojej konsoli!!!
    Ale zdenerwowały mnie w grach słynne DLC (rozszerzenie gry) które można otrzymać tylko z xlive którego nie posiadam a chciałbym mieć

nie wiem czy można takiego DLC ściągnąć z neta i wgrać na konsolę ????:(
    Proszę pomóżcie zależy mi na dlc do prince of persia i mirrors edge oraz lost odyssey
    Z góry dzięki:)

2. Lotnik421 Xbox One

3. artur16_1991

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Myszków
    to chociaż mógłby mi ktoś powiedzieć jak się skutecznie podłacza xive krok po kroku

4. artur16_1991

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Myszków
    a cha dziękuję za infornacje
    ja na przykład mam internet radiówkę nie mam modemu ani nic z tych rzeczy jak podłączyć do xlive ????

Wczytywanie...

Poleć forum