1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dlc

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez warzywniakk, Grudzień 23, 2010.

1. warzywniakk

warzywniakk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam problem z dlc do mafii 2 Joe's Adventures.
    Kupiłem przez allegro nowe konto z MSP.
    Następnie gdy już się zalogowałem na te konto a właściwie odzyskałem je ściągnąłem dodatek do mafii 2 i wylogowałem się z tego konta i zalogowałem się na konto z którego korzystam.
    Odpalam mafie i nie moge uruchomić dodatku- nie wiem jak go uruchomić bo w menu pisze mi żebym pobrał te dlc.
    Sprawdzałem mam dodatek pobrany na dysku jednak gra mi go nieodczytuje, niewidzi.
    Czy z dodatku mogę korzystać tylko z tego konta z którego ściągnąłem dlc czy moge na moim pierwotnym kocie grać w dlc ??
    Proszę o odpowiedź !

2. Lotnik421 Xbox One

3. Swirus

Swirus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Chicago
    O ile się nie mylę - a mogę się mylić - to z pobranego dodatku może korzystać tylko jedno konto.

4. Piotrek ELO

Piotrek ELO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Odpal Mafie na tym koncie z allegro i kiedy będzie pisać "Press start" to wyloguj się i zaloguj się na swój profil.
    Nie jestem pewien na 100% ale warto spróbować .

5. warzywniakk

warzywniakk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok dzięki potem sprawdze.

Poleć forum