1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

długa i ciekawa kampania...

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kuba812812, Sierpień 4, 2010.

1. kuba812812

kuba812812 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    gra z czasów drugiej wojny światowej...

Witam,
    Mam małe pytanko dotyczące gier "wojskowych". Chodzi mi o to, że szukam gry która ma długi i ciekawy tryb kampanii, a akcja rozgrywa się w czasach drugiej wojny światowej, bo narazie nie mam internetu i chce sobie samemu pograć:)

Z góry dziękuje:D

2. Lotnik421 Xbox One

3. dawidek295

dawidek295 Xbox One Xbox One

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW
    seria medal of honor i cod

4. Piotrek ELO

Piotrek ELO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Nie wiem jak z kampanią ale jeśli chodzi o II wojnę światową to polecam Call of Dutu WaW

5. Toldo

Toldo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Opole
    Witam, ja od siebie polecam Call of Duty 2, może stara i nie za długa gierka ale jest świetna.

6. Dzefii92

Dzefii92 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Podkarpacie/Sanok
    Seria Call of Duty nie należy do najdłuższych ale za to do najciekawszych:DD

7. vi2

vi2 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Seria Brothers in Arms. Kampania przynajmniej w moim mniemaniu jak na współczesne FPSy dość długa plus taktyczne elementy które w moim wypadku przedłużyły trochę grę (nie było tak przyjemnie jak w CoD:WaW, gdzie tylko czasem toczyłem pianę z "pyska" przez wybiegających znikąd skośnookich z bagnetami ;))

Pozdrawiam.

8. Toldo

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Opole
    Tak Brothers in Arms jest świetny, fajna fabuła i elementy taktyczne. Tylko jeszcze jedno, jakiego typu grę ci chodzi? Czy FPS a może jakaś strategia?

9. kuba812812

kuba812812 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  10. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Oj kłóciłbym się z tobą syny :p call of duty 1 i 2 były naprawdę długie ale to inne czasy potem poszli za modą i zaczęli robić takie MW a i jeszcze call of duty 3 jest dość długa i 2 wojna światowa no i starsze medal of honor jeszcze wolfenstain jest w 2 wojnie światowej ale to z paranormalnymi rzeczami o jeszcze kompania braci jest .

11. Toldo

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Opole
    Z Medal of Honor polecam Airborne

12. ReXx

ReXx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Najlepszą wojskową to pamiętam z PC i starego X'a Return to Castle Wolfenstein. Długa jak ch.. :) Dużo broni i ciekawa fabuła. Na prawdę w to grałem z kolegą w oryginałke z 2 lata temu. Na najtrudniejszym przygoda jest odjazdowa :). Dużo sekretów. Polecam zagrać. Wiadomo są tu rzeczy paranormalne, a czasem z horroru, ale naprawdę warto. Są zarówno misję idź przed siebie jak i skradanka. (nie wywołaj alarmu i wybij wszystkich). Najbardziej zapada w pamięć zamek gdzie esesmanki latają ze stenami :D. Można było nie raz dostać ******y gdy Cię zciągają z balkonu, a po katakumbach nie masz snajperki. Oprócz MP-40 dostajesz między nimi "obrotówkę" coś ala tesla Gun miotacz ognia rpg i wiele więcej. Grało się wyśmienicie. Ostatni pojedynek to jeden z najbardziej hardkorowych etapów. Boss + esesmani + mumie

13. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Toklo kolega chciał długą kampanię a Airborne ma widowiskową lecz krótką kampanię

14. Koksu92

Koksu92 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Brzeg
    Moim zdaniem seria COD nie jest długą grą, polecam MOH albo Kompanie braci :)

Wczytywanie...

Poleć forum