1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Długodystansowa zabawa w GRID: Autosport

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Maj 23, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Autorzy GRID: Autosport nie przestają nas karmić nowymi materiałami ze swojego najnowszego tytułu. Po zwiastunie i liście turystycznych samochodów, nadszedł moment na wyścigi długodystansowe!

Materiał, podobnie jak poprzedni filmik, jest kompilacją rozgrywki z komentarzami profesjonalnych zawodników, którzy na co dzień rywalizują w różnorodnych wyścigach.

Oczywiście śmiałkowie już niejednokrotną ścigali się w zawodach długodystansowych, więc chętnie dzielą się z nami swoimi spostrzeżeniami. Podobnie jak we wspomnianym materiale na końcu pojawia się mały akcent „humorystyczny”.

Gameplay z GRID: Autosport wygląda naprawdę przyzwoicie i wszyscy sympatycy tego gatunku, którzy posiadają PlayStation 3, Xboksy 360, czy też komputery klasy PC na pewno powinni zainteresować się tym tytułem. Gra zadebiutuje na rynku 24 czerwca.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Ahh te kokpity rodem z Gran Turismo "Standard Cars"

4. Masownik20

Masownik20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    mam andzieje ze ten widok z kokpitu ebdzie jakos poprawiony bo wyglada tragicznie... ciemnosc i cos ala kierownica leko widoczna... licze na tą gre ale chyba x360 juz jest calkowicie olewany po zawodzie graficznym w Wolfensteinie i gwozdziem do trumny Watch dog juz nic mnie bardziej nie zawiedzie.

5. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1108
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Eeee, dla mnie i Wolf i WD są ok (jak na prawie 10'cio letnią konsolę) ..
    Co do nowego GRID'ka to też myślę kichy nie będzie.. wielu sapało ,że GRID 2 jest cienki jak sik komara, że brak kamery zza kierownicy itd... , a mnie jednak bardzo się podobał...
    Z niecierpliwością czekam na AUTOSPORT :D

Cóż.. każdy ma swoje zdanie.

6. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1863
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jakoś nie zaciekawił mnie filmik, wolę ostać przy Gridzie 2 :)

7. f1older

f1older Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    183
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Evergreen Terrace 742
    a ja durny kierę sprzedałem! /facepalm

Wczytywanie...

Poleć forum