1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Długość gwarancji po rejestracji

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez oliho, Maj 6, 2016.

1. oliho

oliho Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    cześć! kupiłem ostatnio xbox one - używany i dziś go zarejestrowałem. konsola kupiona w mediexpert w październiku 2015. po rejestracji mam informację ,ze gwarancja jest ważna do 2017-01-11 i teraz nie wiem czy to jest 11 styczeń czy 1 listopad ( różnie z formatem daty jest różnych krajach).
    Na fb xbox'a pytałem ,ale oni mnie do wsparcia technicznego kierują.
    xbox g.jpg

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1860
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    11 stycznia 2017, sprawdziłam po swojej dacie gwarancji ;) na końcu jest dzień.

4. oliho

oliho Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    to jak to się ma do gwarancji sprzedajacego ? kupując w październiku 2015 konsola ma 24 miechy gwarancji czyli do października 2017 - gdzie brakujące miesiące w microsofcie ?

5. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1860
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Musisz sobie sam załatwić z Microsoftem żebyś miał pełne dwa lata gwarancji na konsolę. Sama sobie to załatwiłam pisząc na chat MS. Co Ty myślisz, że MS sobie zapisuje kiedy kto kupuje konsolę i taką datę będziesz miał? To tak jakbym sobie po 2 latach od zakupu zarejestrowała konsolę na stronie MS żeby mi biegło pełne 2 lata od daty rejestracji urządzenia na stronie. Konsola ma datę gwarancji taką z jaką wychodzi z linii produkcji :) Później konsola może sobie leżakować na magazynach kilka miesięcy i tutaj gubią się te miesiące ;) To, że on kupił w październiku nie oznacza, że od tego miesiąca będzie miał gwarancję. Jego konsola jak i moja w tych zgubionych miesiącach przeleżakowała sobie w sklepie bądź magazynach. Reasumując musisz albo dzwonić na Polski support, albo pisać na chat MS u nich na stronie o zmienienie daty gwarancji. Musisz im potwierdzić to skanem pragonu z datą zakupu konsoli, na tej podstawie pracownik zmieni Ci datę gwarancji na stronie.

davex lubi to.
Wczytywanie...

Poleć forum