1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

DMC: Devil May Cry - Dante i telewizja na nowym gameplayu

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Sanrajs, Sierpień 30, 2012.

1. Sanrajs

Sanrajs Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Olsztyn

W trakcie swojej konferencji na gamescomie Capcom zaprezentował nowy gameplay z DMC: Devil May Cry z niewidzianymi wcześniej poziomami. Na jednym z nich Dante przenosi sie do wirtualnej rzeczywistości, a potem trafia do telewizji. Możemy to zobaczyć na udostępnionym właśnie filmie.

Źródło : CDA / CD-ACTION ONLINE - gry komputerowe, ps3, xbox 360, pc, gry samochodowe, przygodowe, strategiczne

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. slimak_110

slimak_110 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowe Miasteczko
    A taki byłem zniechęcony do nowego DMC. Ale im więcej oglądam tym bardziej to chce.

4. Sanrajs

Sanrajs Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Olsztyn
    Ja jestem dużym fanem serii DMC i w jej nową odsłonę z pewnością zagram, wtedy dopiero będzie można wydawać opinie o grze :D

1 osoba to lubi.
  5. jankop

jankop Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Sanrajs dobrze prawi. Jak zagram to wydam opinię. A odświeżony Dante? Interesuje mnie gra a nie jego facjata :)

6. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Powiem tak gra nie zapowiada się aż tak źle jak myślałem z początku. Ale te twarze Dantego i jego brata wyglądają wręcz okropnie!!

Wczytywanie...

Poleć forum