1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

DMC: Devil May Cry – Gniew ognistej pięści na zwiastunie

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Sanrajs, Wrzesień 20, 2012.

1. Sanrajs

Sanrajs Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Olsztyn

Na targach Tokyo Game Show nie mogło zabraknąć Capcomu i jednej ze sztandarowych gier tej firmy, czyli DMC: Devil May Cry. Na zwiastunie opublikowanym z okazji TGS, prócz standardowej sieczki i krótkiego przeglądu bohaterów, możemy też zobaczyć nową broń Dantego – ogniste rękawice o nazwie Eyrx. Ujawniono też pierwsze informacje o wersji PC, nad którą pracują... Polacy!

DMC: Devil May Cry ukaże się nie tylko na konsolach, ale także na PC-tach. W rozmowie z serwisem Eurogamer Alex Jones, producent w amerykańskim oddziale Capcomu, wyjaśnił, że jego firma chce, by komputerowa wersja ukazała się jak najszybciej po premierze edycji na X360 i PS3. Zaznacza jednak, że zadanie jest utrudnione, ponieważ nad portem nie pracuje Ninja Theory, a zupełnie inna ekipa - Polacy z warszawskiego studia QLOC, którzy już wcześniej współpracowali z Capcomem.

Szczegóły o wersji PC nie są na razie znane, poza tym, że gra ma działać w stałych 60 klatkach na sekundę (na konsolach produkcja posiadać ma tylko 30 FPS-ów).

Jones zdradził również, że ujawniony jakiś czas Virgil, brat Dantego, nie będzie - jak podejrzewali fani - grywalną postacią najnowszej produkcji.

Ogniste pięści w DMC: Devil May Cry:

Źródło : CDA / CD-ACTION ONLINE - gry komputerowe, ps3, xbox 360, pc, gry samochodowe, przygodowe, strategiczne

Jak dla mnie najlepszy z trailerów nowego DMC

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    DMC3 i tak jest najlepsze, wszytkie kolejne części są coraz bardziej przekombinowane

4. Sanrajs

Sanrajs Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Olsztyn
    Tu muszę się zgodzić - DMC 3 to gra epicka, która zachwyca pod każdym aspektem.

5. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1665
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Jak z początku nie przypadł mi do gustu nowy Dante, to teraz nie zwracam nawet na niego uwagi.. Tylko na lokacje, gameplay i otoczkę jap-fan. I jak na razie gierka zapowiada się ciekawie ;)

6. Border

Border Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    no fajnie fajnie ale jak każdy zwiastun

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

7. slimak_110

slimak_110 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowe Miasteczko
    Już zapomniałem o tym, że nowy Dante wygląda jak 16 latek;P. Im więcej widzę info o tej gdzie tym bardziej chce w nią zagrać.

8. Border

Border Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Wcale dante nie jest do mnie podobny . ja bym powiedział że wygląda na jakieś 18 :rolleyes:

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum