1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

DMC: Devil May Cry - Opinie

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez -=SETH=-, Styczeń 11, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3224
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Gra w sieci :)
    W wątku piszemy tylko opinie na temat gry.

2. Lotnik421 Xbox One

3. pablotablo

pablotablo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Odp: DMC: Devil May Cry - Opinie

Co prawda pogralem jakiejs 15 minut, ale pierwsze wrażenie mogę przedstawic. Gra w miare przyjemna, ale szału nie robi - slasher jakich wiele, dla zabicia czasu moze byc. Moim zdaniem nie warta ceny premierowej.

Wysyłane z mojego ST25i za pomocą Tapatalk 2

4. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1111
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Dla mnie bomba !!

Takie coś przeżyłem ostatnio grając w pierwszą część devil may cry na PLAYSTATION 2

powiem krótko : MUST HAVE !!

Graficzka przyjemna , wrogowie orinalni, pierwszy ŁOWCA super :)

Muzyka - PIERWSZA KLASA !! aż sobie musiałem pogłośnić !!

praca kamery też super

nie ma się do czego przyczepić

zapodaję screena mojego autorstwa.
    POLECAM WSZYSTKIM !!

5. Seb93

Seb93 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    92
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    Zgadzam się z kolegą wyżej muzyka dobra,pobrałem demko,ale mnie jakoś nie jarają tego typu gry

6. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Nic ciekawego.Nudna jak flaki z olejem i dziecinnie prosta.To już nie jest klimat jak stary Devil May Cry no i ten Dante i jego miny-dla mnie porażka.

7. Ridic4sv

Ridic4sv Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Spoko wciągnąłem się na maxa fajnie prowadzona fabuła i przenikanie do świata limbo. Jest też parę minusów: gram na najwyższym poziomie i jest za łatwo
    Słaba orientacja w poziomach jak coś przegapisz to graj od nowa, poza tym gra zmusza do przejścia ją kilka razy by zebrać wszystko w każdym poziomie. Nie przechodzę żadnej gry dwa razy oprócz RPG

8. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    pograłem trochę i również się chętnie wypowiem:
    Dante to przystojniak, krnąbrny buntownik który ma gdzieś cały otaczający go świat.
    Pomaga walczyć tylko dlatego, żeby uzyskać więcej informacji o swojej dziecięcej przeszłości.
    Rozgrywka jest miła ale banalnie prosta, pograłem chwilę na normalu, doszedłem do pierwszego bossa i stwierdziłem, że zabicie go to zwykła formalność i przełączyłem na poziom HARD - gra się znacznie lepiej i przyjemniej.
    fabuła jest interesująca i wciągająca, gracz ma ochotę brnąć przez nią dalej i dalej. Niestety graficznie nie ma szału ale mi to w zupełności nie przeszkadza gdyż rewelacyjna muzyka rekompensuje uszczerbki.
    żeby zaliczyć grę na 100% trzeba zaliczyć ją więcej niż 1 raz - ale jak komuś gra przypadnie do gustu to zrobi to z największą przyjemnością.
    Osobiście system rozwijania postaci, zbieranie 'znajdziek' dodaje grze uroku ale expuje się bardzo szybko i zastanawiam się jak długa jest ta gra i czy w pierwszym podejściu uda się wymaksować całe drzewko umiejętności.
    Warto dodać, że gra nie prowadzi nas za rączkę wskaźnikiem czy minimapką tylko trzeba samemu sobie wykombinować co zrobić i gdzie iść - jednak do tej pory jeszcze się nie zgubiłem ani nigdzie nie zatrzymałem ze względu na wielkość lokacji.
    W każdym etapie można otworzyć drzwi specjalnym kluczem i za nimi zaliczać wyzwania, triale - w nagrodę otrzymujemy ulepszenie.
    Plusy:
    +Rozgrywka
    +Fabuła
    +Muzyka
    +Rozwój postaci
    +Nowy wygląd Dantego
    +Wyzwania
    Minusy:
    -Poziom normal to tak naprawdę EASY
    -Grafika
    -Nowy wygląd bohatera nie każdemu może przypaść do gustu
    -Jak dla mnie: Beznadziejna okładka ale nie wliczam tego do oceny końcowej
    w skali dziesięciopunktowej daje grze mocne 8+

1 osoba to lubi.
  9. Tr1SH

Tr1SH Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    ***owo
    Gra bardzo fajna.Mila grafika,fajne efekty,fajnie sie bije.No i wreszcie mamy jakas ambitniejsza fabule :) Natomiast lokacje i bosowie miazdza ****. Co mi sie nie podoba? Za duzo tego limbo...ciagle limbo,limbo,limbo...Kazdy nas tam wrzuca itp...bicz plis...no i historia Dantego..Troche mi sie wydaje,ze ja zmienili odnoszac sie do ostatnich czesci..ale nie chce spojlowac..Na minus wyglad i zachowanie Vergila...omg...

10. TyPeK

TyPeK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nigdy nie grałem w żadną część DmC, teraz jest okres że nie ma zbytnio w co grać. Pograłem wczoraj 15 min i wyłączyłem, nie jestem fanem tego typu gier. Dziś odpaliłem rano znowu i przeszedłem te 3 misję i mogę powiedzieć że to jest zwykły "slasher"(nie wiem jak to się piszę), co chwilę wchodzi rockowa muzyka i bum, napierdzielasz. Ostatnio w tego typu grę grałem chyba w Dantes Inferno, które według mnie biję tego DmC. Nie wiem czy przejdę tę grę do końca ale na pewno jeszcze zagram ;)

11. mrowa522

mrowa522 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Częstochowa
    Rozgrywka super, postacie już nie. Ciężko uwierzyć, że Dante i Vergil byli kiedyś takimi emo c*pami. Na standardowych poziomach trudności gra zdecydowanie za prosta.
    Ogólnie gra warta polecenia, Ninja Theory odwaliło kawał dobrej roboty.

12. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    a ja powiem ze mi było brak własnie takiego slashera...poza dante inferno i ostatnio castelvania dmc to bardzo miła odmiana

13. malawi

malawi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Chorzów
    przeszedłem 5 misji i powiem że jest spoko. grafika daje rade animacja też , ogólnie fajnie sie gra. muzyka tylko za ostra dla mnie bo wole inne klimaty ale do takiego slashera pasuje. sa znajdywajki w postaci kluczy, zamknietych dusz itd levele zatem trzeba czasem dwa razy robic zeby zdobyc wsio ... jesli ktos lubi to czemu nie ja daje 7/10

14. Moose80

Moose80 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    OSW
    Grałem już około 5 h , gra bardzo przyjemna wprowadza wiele nowości w slasherach , fabuła zupełnie inna , jako osobny tytuł gra naprawde dobra ale jako odnowione wersja DMC to jednak mały niewypał .

15. Teh_DoDi

Teh_DoDi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Nowa Ruda/Słupiec
    Gra jest świetna jak dla mnie. Fabuła trochę taka naciągana i tragiczna w porównaniu do ,,starszego'' Dmc oraz te skaczące 30klatek ale gameplay jest wyśmienity,brakowało mi takiego slashera. Oraz,trzeba dodać,że soundtrack miażdży jaja po prostu :D.

16. kolbe11

kolbe11 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Olkusz
    Jak za łatwa to polecam odpalić tryb Dante Must Die lub Hell or Hell. Poprzednie Devile też nie były specjalnie trudne na standardowych poziomach. Jak dla mnie bomba, fabuła przejrzysta, muzyka, grywalność, design poziomów na +. Nowy Dante prezentuje się znakomicie wg, mnie, poprzednie studio nie miało już chyba pomysłu na tą postać, na historię, ja jestem pozytywnie zaskoczony.

17. kamyz

kamyz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Fajna gierka gra się bardzo przyjemnie slasher jakich mało na rynku moim zdaniem warto zagrać:)

18. Barney Stinson

Barney Stinson Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jeśli gra mnie wciąga na 2h, to znaczy, że jest dobra. :p Zażynarnia nie z tej ziemi i do tego ta muza Combichrist!

19. seba1415

seba1415 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Skończyłem, misji 20. Gra krótka i intensywna, muza na plus, lokacje też. Dante też mi się podobał. Fajne nawiązania do poprzednich części, można tą grę potraktować troche jako prequel do starej sagi. Jak dla mnie, całkiem niezły start na reboot serii chociaż nie ukrywam że jeśli kolejna część miała by być gorsza od tej chociaż o ciupinke to byłoby źle. Tutaj poprzeczka wysoko nie jest ustawiona, ale nie ma co, gra jest OK!

20. Azazel

Azazel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wrocław
    U mnie DMC już pękł calak zrobiony :) około 45 h (straciłem pracę, dziewczyna mnie rzuciła musiałem odreagować- tłumacze nolifienie :()

//Edit
    Faktycznie, masz powody żeby pękać z dumy.
    ~z0nk31

Dzięki za skasowanie 90% postu :) został na wierzchu tylko ten jeden kontekst, studiujesz dziennikarstwo?. Napisze jeszcze raz jakie wrażenia. Gra świetna, muzyka fajna system walki świetny zapożyczone techniki szybkie(anielski) i śline,wolne(piekielne) z Hevenly sword które też miałem przyjemnośc przejść, wyszło im nawet o niebo lepiej. Wkurzająca jedna rzecz tylko, wariująca kamera w ostaniej misji, uwłaczające w szczególności w trybie hell and hell. "przeciwnik" :) jest strasznie szybki i zmienia czesto pozycje trzeba szarpac analogiem.

ja nic nie kasowałem, w chwili edycji było tak jak było
    ~z0nk31

No to wiedz, że napisałem prawie to samo co powyżej mojej edycji tylko, że dłuższy opis moje wrażenia z gry, i jestem pewny że dałem zapisz musiało coś się w czasie zgrać, że skasowało.

21. Garinon

Garinon Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To moja pierwsza potyczka z DMC i moim zdaniem gra jest fajna. Fabuła ciekawa, a dopiero zaczyna się najlepsze (jestem na 8 misji). Jednak nie lubię gdy w grach są bossy mające 10055040002 hp i walka głownie polega na uciekaniu. Ogólnie oceniam pozytywnie.

Wczytywanie...

Poleć forum