1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

DMI is unverified

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez sebeksh, Maj 15, 2014.

1. sebeksh

sebeksh Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam

Podczas sprawdzania dvd2 gta5 wyskoczylo mi cos takiego, czy to cos poważnego?

Potem poszło dalej i na koncu napisane jest

Stealth files patched success
    Game partition CRC matches th
    AutoFix was successful!

Press any key to exit . . .

Więc niby wszystko ok ale chce sie upewnic zanim zmarnuje plyte

Przepraszam że pisze w "dla świeżaków", ale przez kilka lat nie mialem stycznosci z xboxami, teraz ponownie kupiłem i dlatego świeżak ze mnie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    787
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nic poważnego śmiało nagrywaj. btw masz cały dział poświęcony gta.

4. sebeksh

sebeksh Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    W poradniku jak zainstalować gta5 Poprawne wypalenie Gta V na LT3.0 w opcjach Book Type jest napisane, że ma być zaznaczone "Drive (For DVD+R DL Media)", natomiast w poradniku jak nagrywać gry na lt3 jest napisane, że trzeba zaznaczyć "Drive (For DVD+R DL Media - EEPROM!)".

Jak to w końcu jest? Mam ihasa 124b, co mam w koncu zaznaczyć?

Tak samo jest różnica w ustawieniu OPC - w poradniku do gta5 jest, żeby zostawić puste, w poradniku ogólnym aby zaznaczyć.

Wczytywanie...

Poleć forum