1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dmuchanie w xboxa

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Krzysztof PL, Marzec 1, 2014.

1. Krzysztof PL

Krzysztof PL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Siema :) Jedno krótkie pytanie , w moim xboxie 360 nazbierało się sporo kurzu i to dość sporo ( jak dmuchnę w lewą kratkę wentylacyjną z górnej wylatuje pełno kurzu ) czy mogę przedmuchać xboxa kompresorem samochodowym w nadziei że nic nie odpadnie w środku ? proszę o wypowiadanie się speców ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Sam tak wielokrotnie przedmuchiwałem xboxa i pc. Nie powinno się nic stać.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

4. Aizen30

Aizen30 Banned

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jak nie masz gwarancji rozkręć ją i wyczyść porządnie ,że ją kompresorem przedmuchasz raczej całego kurzu nie usunie.

5. Porra na rrabarrbarr.

Porra na rrabarrbarr. Banned

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ja dalem rade odkurzaczem, bo wczesniej nie umialem rozlozyc konsoli. :D Dalo rade. :) Lepiej odkurzaczem przykladac do szczelin, niz dmuchac, bo brud moze sie zgromadzic w jednym miejscu i **** ... jeszcze gorszym rozwiazaniem jest sprężone powietrze, bo ono lubi sie skraplac.

Jesli masz ochote za mną pograć, dodaj do znajomych! Suodki Jak Mjut

6. Peter007

Peter007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Opoczno
    Sprężone powietrze właśnie do tego jest! Ludzie co wy za farmazony gadacie. Na całym świecie w serwisach jest ono używane a nie jakieś kompresory czy odkurzacze. Taki odkurzacz jest właśnie niebezpieczny, bo przenosi ładunki elektrostatyczne. Tylko powietrze sprężone!!!!

7. Porra na rrabarrbarr.

Porra na rrabarrbarr. Banned

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Sprezone powietrze sie skrapla i nie ******* farmazonow...

Jesli masz ochote za mną pograć, dodaj do znajomych! Suodki Jak Mjut

8. szangg

szangg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Opoczno/Łódź/Bad Hersfeld
    Skrapla się jak wstrząśniesz przed psiknięciem a jak odrwócisz puszkę do "góry nogami" to Ci się zamraża.

9. Peter007

Peter007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Opoczno
    Dobrze specjalisto. Z elektroniką mam do czynienia zawodowo ale to ty wiesz lepiej. Używaj swojego odkurzacza tylko nie proś póżniej mamy o nową konsolę.
    Nawet po transporcie na sprzęcie elektronicznym osadza się wilgoć i każdy producent zabrania uruchamiania sprzętu przed odczekaniem kilku godzin. To wynika z czystej nauki. To tak samo jak zimą wejdziesz z dworu w okularach do pomieszczenia, od razu one zaparują. Trzeba poprostu wiedzieć czego i jak używać!

10. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    Dobrze mowisz. Jak ktoś ma naprawdę ochotę wyczyścić konsole i rozkminia takie poważne tematy jak odkurzacz. To proponuje konsole rozebrać i skorzystać ze sprężonego powietrza w jakiejś sprezarce. A nie ten szajs w areozolu.

Jak ktoś się boi rozbierać IKsa to polecałbym serwis który się tym zajmuje, nie musi koniecznie konsolami
    Ważne żeby mieli sprężarkę i pistole. Rozebranie konsoli dla serwisu nie będzie problemem.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

11. Szymon.k

Szymon.k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Samemu nie można zrobić? Sam chciałbym przeczyścić trochę ;D Posiadam sprężarkę. Co dokładnie mam zrobić?

12. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    najlepiej będzie jak rozkręcisz całą obudowę i wydmuchasz syf na zewnątrz, przy zamkniętym case nic Ci to nie da bo większość kurzu i tak zostanie w środku

Wczytywanie...

Poleć forum