1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

DNS-dziwny problem

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Blood., Luty 7, 2009.

1. Blood.

Blood. V.I.P V.I.P

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miałem uprzednio podłączony xlive i działał bez problemu. Jednak po formacie, wyskakuje mi błąd z dns'ami mimo, że mam je odpowiednio wpisane. Myślę, że problem jest w udostępnieniu karcie sieciowej dostępu do internetu....i w tym sęk.. w zakładce zaawansowane nie mam takiej opcji! Poprzednio była, lecz razem z formatem zniknęła :p Miał ktoś taki przypadek? I jak to naprawić?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Blood.

Blood. V.I.P V.I.P

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Sam to naprawiłem :
    Jeśli nie macie takiej opcji uruchomcie kreatora sieci i po restarcie juz bedzie :)

Wczytywanie...

Poleć forum