1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

DNS nie zmienil nazwy serwerow XLIVE

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez mamil, Lipiec 6, 2009.

1. mamil

mamil Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Mam ORANGE FREEDOM, modem ZXDSL 852.Jak do te pory nie mialem problemow z LiVE-m. Ale ostatnio nie moge sie polaczyc, bo podczas sprawdzania polaczenia wyskakuje " DNS NIE ZMIENIL NAZWY SERWEROW XBOX LIVE I WITRYNY XBOX"Probowalem prawie wszystkego,ale nici z polaczenia.Czy mozna prosic o pomoc, nie moglem znalezdz nic na ten temat.Za pomoc z gory dziekuje.

2. Lotnik421 Xbox One

3. mamil

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Oki. Dzwonilem do ORANGE i uzyskalem nowe DNS-y

217.116.100.65
    79.163.127.70
    lub
    208.67.222.222
    208.67.220.220

Dzis znowu smiga XLive jak ta lala.

4. picipool

picipool Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Wielkie dzięki mamil :) też mi się to przyda

5. mamil

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bydgoszcz
    picipool- W razie problemow dzwon do ORANGE bo ten DNS jest inny do roznych miast,z tego co mi tlumaczyli.Pozdro.

Wczytywanie...

Poleć forum