1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

"DNS nie zmieniła nazw usuług..."problem

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez turbin, Marzec 27, 2011.

1. turbin

turbin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    "DNS nie zmieniła nazw usług..."problem

Witam,

mam problem z podłączeniem mojego Xboxa do neta. Wcześniej wszystko działało i zacząłem się bawić i teraz nie działa. Przy próbie testowania połączenia z XBL mam taki błąd: ImageShack® - Online Photo and Video Hosting .

I jak X jest połączony z kompem, to na kompie nie ma internetu. Wcześniej wszystko działało, był net na kompie i xboxie.

Dodam jeszcze że xbox jest podłąćzony do kompa skrosowanym kablem, a komp łączy się przez wifi z routerem.

Proszę o pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. triplex

triplex Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Nie prościej podłączyć kablem konsolę do routera ? Najprościej zresetuj wszystkie ustawienia ,daj na automatycznie i ustawienia routera też zresetuj naciskając w jego tylnej części mały przycisk reset.

Wczytywanie...

Poleć forum