1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Do 880zl

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Bandzioch, Kwiecień 22, 2009.

1. Bandzioch

Bandzioch Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Anywhere City
    Witam po dlugim zbieraniu funduszów na xa zebralem jzu 880zl . I chcialbym kupic w tym xboxa 360 arcade z ixtreme 1,5 i kabel do monitora 19cali panorama asus splendid .

Zastanawialem sie na szybkiej przesylce najlepiej kurier tak zeby sie jeszcze w ten weekend pobawic .

Moje sugestie :

XBOX360 ARCADE JASPER + HDMI + IXTREME 1.51+ 2 GRY (609257384) - Aukcje internetowe Allegro
    NOWY XBOX 360 ARCADE JASPER iX 1.5.1 SKLEP 789 zl (609997918) - Aukcje internetowe Allegro
    Xbox360 Arcade Jasper 5gier +iXtreme 1.51 ! VEGA ! (611735576) - Aukcje internetowe Allegro
    X-BOX360ARCADE 1,5 IXTREME GWAR.24 MIESIACE JASPER (617013489) - Aukcje internetowe Allegro

co do kabli to jesstem otwarty na propozycje , slyszalem ze zwykle kable ktore nie maja do 2m obraz jest taki sam , czy to prawda to neiwem , dlatego tez pisze z prozba wyboru dla mnie zestawiku . Bardzo bym prosil jezeli byscie odpowiedzieli dzisiaj . Serdecznie Pozdrawiam .

2. Lotnik421 Xbox One

3. chudyosw

chudyosw Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Ostrów Wielkopolski
    Bierz pierwszy zestaw. Przerobiona tanio jasper ogólnie super ... ;] I nowy deshboeard czy jak to sie pisze :D też go mam i wygląda super.

4. NiHooYah

NiHooYah Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    ŁÓDŹ
    nie lepiej kupić używkę premium ? ja swoją kupiłem za 720 zł + 40 zł za przeróbkę na mieście to o wiele taniej a xbox prawie nie smigany, lepiej poszukaj używki w dobrym stanie

5. chudyosw

chudyosw Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Ostrów Wielkopolski
    A wiesz czy on nie miał już rroda jak kupi używka z tym nigdy nie wiadomo może chodziła dzień i noc ? kup lepiej nową

6. tomi1025

tomi1025 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To są delikatne sprzęty za spore pieniążki ja inwestowałbym (i tak zamierzam) w nową :)

7. Bandzioch

Bandzioch Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Anywhere City
  8. xbox666szatan

xbox666szatan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    kup sobie nowke premium falcona za ta kase i przerob na wlasna reke. powinienes zmiescic sie w kosztach.

9. Bandzioch

Bandzioch Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Anywhere City
  10. xbox666szatan

xbox666szatan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    jak masz hdmi to bierz hdmi, nawet z tych po 20zl. jesli dvi to wez hdmi-dvi (dzwiek podlaczysz composite z zestawu, tylko bedziesz musial ta wtyczke od hdmi przy konsoli troche zmniejszyc. jesli masz tylko d-suba to z tanszych kabli polecam chinskiego dragona za 25zl, mam go i jest ok. albo wez np speedlinka bo sa chyba po 4-5 dych.

11. Bandzioch

Bandzioch Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Anywhere City
    Teamt mozna przeniesc do kosza , konsolke juz kupilem . Dzieki wszystkim za rady .

12. ZIomex

ZIomex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie ma zaco chetnie pomagamy

13. sdawid1q

sdawid1q Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bracknell UK
    Kup z dyskiem choby 20GB jak nie bedziesz mial dysku i nie zgrasz plyty na dysk nie dowiesz sie czy przejdziesz gre do konca bo czasami sie sektory nie wypalaja na plycie, i konsola z dyskiem chodzi niebo ciszej i szybciej wczytuje. Naped w xboxie pozostawia wiele do zyczenia ZAINSWESTUJ W KONSOLE Z DYSKIEM! i nie koniecznie musy byc to jasper, falcony rowniez sa bardzo dobre.

Poleć forum