1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Do fify 17 - xbox one czy ps4 lepsza graficznie?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez somebody101, Październik 11, 2016.

1. somebody101

somebody101 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam, sprzedalem swojego xboxa 360 i chce kupic nowa konsole. Glowna gra w ktora bede gral to fifa 17 i to w zasadzie glownie przez internet. Inne gry nie maja dla mnie duzego znaczenia. Wiem ze pady do one sa wygodniejsze, ale pomijajac ten fakt.. Duzo czytalem ze ps4 ma lepsza rozdzielczosc, czy bedzie to do zauwazenia? Gram na telewizorze 55 cali w odleglosci ok 2 metrow od niego. Ma dla mnie znaczenia jakosc obrazu wiec jak juz kupuje konsole to chce byc pewny ze kupilem dobrze :) Czy na ps4 ta grafika bedzie lepsza?

2. Lotnik421 Xbox One

3. mrok

mrok Ryżownik Ryżownik Użytkownik

Polubienia:
    1085
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    One zawsze i wszędzie ma słabszą grafike, ale za to ma lepsza usługę sieciowa.

4. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1110
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Dobrze mówisz :)
    Tylko czy w fife będzie to aż tak zauważalne?

5. somebody101

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    I bedzie to do zauwazenia z 2 metrow przy 55 calach na w miare dobrym telewizorze?

6. Jacław

Jacław V.I.P V.I.P Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    192
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Tu się myslisz Fifa wygląda lepiej na XO. Przynajmniej tak było do tej pory, nie wiem jak po zmianie silnika. Zastanów się jednak czy to będzie jedyna gra w którą będziesz grał bo w innych pozycjach jest odwrotnie i da się to zauważyć tym bardziej, że masz 55 calową matryce.

7. somebody101

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Nie mowie ze innych gier nie wlacze, ale na x360 glownie w fife gralem i teraz tez tak bedzie. Czyli mozna przyjac ze do moich wymagan lepsze bedzie ps4?

8. Jacław

Jacław V.I.P V.I.P Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    192
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Można przyjąć, że Xo jeśli głównie zależy Ci na Fifie z tym, że upewnij się, że po zmianie silnika jest tak jak było. Jeśli bierzesz pod uwage inne gry to kup ps4 pro.

9. Cyga0000

Cyga0000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Bierz xboxa, będziesz miał legendy w FUT.

10. Andrzejgopr

Andrzejgopr Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Pielgrzymka
    Ludzie,ludziska...Czy aż naprawdę walczycie o różnicę graficzny w grach?? Czy nie lepiej przyjąć do to siebie że xbox i ps4 mają taką samą grafikę (Ale i tak każdy walczy że ,,Hej ziomuś xbox ma grafikę 720p a to to słabe jest.A ps4 ma tak zajebistą grafę nawet ma 1080p to jest mega zaj*&^%te". A ja zawszę mówię że Oba konsolę mają taką samą grafikę.) Ech...Oczywiście nie mam nic to ps4 jakby co.

ManyPL lubi to.
  11. small551

small551 Banned Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    61
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Ostróda
    Po raz kolejny ktoś zakłada temat który mija się w ogólnym rozrachunku z celem. Sądziłeś, że ktoś odpowie na tym forum obiektywnie. Poza tym trzeba się chyba naprawdę brandzlować przy tych grach żeby kupować konsolę dla kilku fpsów więcej czy bardziej wygładzonej trawy. No ludzie na tym forum przewijają się czasem takie tematy, że szkoda gadać. Gdzie te czasy, gdzie grało się po 10 znajomych przy jednej konsoli na kineskopowym telewizorze? Ja sądzę, że one nadal są ale niektóre pokolenia teraz nie potrafią docenić tego, że w ogóle jest na czym i w co grać. Nie! My potrzebujemy, że jak pierdzielniemy X na padzie i piłka wpadnie to rozerwie siatkę i jeszcze wyleci przez okno.

12. somebody101

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Trochę bardzo przesadzasz. Idąc tym tokiem rozumowania jak idziesz do sklepu nie patrzysz co jest na półkach tylko bierzesz do wózka pierwsze z brzegu i lecisz do kasy? Bo przecież za komuny mieliśmy puste półki i nic nie bylo więc teraz cieszmy się że jest i bierzmy cokolwiek? Może zatrzymałes się w miejscu ale świat się zmienia, wiele rzeczy idzie do przodu. A skoro mamy możliwość wyboru to czemu z niego nie skorzystać?

13. P4TRYK89

P4TRYK89 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Na PS4 grałem w demo, na one gram w pełną czy zauważyłem jakieś różnice? Żadnej no może po za jedną na Xbox'a pełna wersja FIFY pobrała mi się szybciej niż demo na PS4

kuleczka91 lubi to.
  14. small551

Polubienia:
    61
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Ostróda
    To skoro masz możliwość wyboru to czemu własnej decyzji nie podejmiesz? Kto tutaj Ci napisze co masz kupić? Skoro czytałeś, że PS4 ma lepszą grafę to po co pytasz na forum Xboxa co kupić do grania tylko w jedną grę. Rozumiesz mój tok myślenia. Filozoficzne zagadki co kupić czy inne egzystencjalne problemy. Taką nazwę proponuję adminom bo takich tematów przewija się tygodniowo po kilka. Tutaj naprawdę ludzie potrzebują pomocy w kwestiach technicznych, doborowych pomiędzy wersjami gier itp itd. sprawy co kupić i za ile to kwestia gustu i portfela. A potem to płacz, że nikt nie przegląda forum jak wchodzisz i pytanie co kupić. To ja mam wiedzieć jak ty nie wiesz?

redRA, Andrzejgopr i mrok lubią to.
  15. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1864
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Kiedyś konsolę kupowało się do grania, a teraz do branzlowania przed nią. Kolega się najara jak na PS4 ujrzy kilka źdźbeł trawy więcej jak zawodnik poliże murawę robiąc przewrotkę :p
    Nie wiem kolego od czego masz od groma na YT porównań graficznych danej gry skoro tak bardzo Cię to interesuje.
    M.in tutaj:

Jak dla mnie to trzeba chyba z lupą siedzieć i szukać różnic z tego co tak oglądałam te filmiki. Ja to kupując konsolę kierowałam się grami "exami", a nie tym czy gra multiplatformowa to majstersztyk graficzny :facepalm:. Jedyną gdzie na PS4 dojrzysz różnicę to w grach ekskluzywnych i to jeszcze w elementach przyrodniczych, tak to nie widzę różnic w grach między jedną konsolą, a drugą (mam obie w domu). Do tego patrzy się po cenach gier, abonamentu itd. o takie rzeczy się pyta, a nie o pierdoły :D

Absolutnie nie ma żadnych różnic :troll:

Ostatnia edycja: Październik 11, 2016
    m4tekt, redRA, davex oraz 1 użytkownik lubi to.
  16. ArassPL

ArassPL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Decyzja o wyborze konsoli do fify pod względem grafiki? Tego jeszcze nigdy nie widziałem. Uwierz mi, że nie będziesz zwracał na nią uwagi, zarówno w grze offline czy online. Przy wyborze bardziej bym się kierował padem oraz czy grałbyś online. Co do online i FUT to na x1 jest mniejszy rynek (obecnie 1,5 mln kart na rynku) ale karty są tańsze (zdecydowana większość), są legendy, serwery tu i tam są takie same - słabe (serwery EA). Koniec różnic, jeżeli chodzi o fifę.

17. somebody101

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Ty jesteś niepoważny gościu. Czemu nie podejmę własnej decyzji? Chce własną podjąć. Tylko po to jest to forum, żeby dowiedzieć się na temat konkretnych różnic które mnie interesują. Jakbym kupował pieczywo to nie wejdę na forum i nie będę pytal czy kupić chleb czy bułki bo wiem co to jest znam różnice między nimi i wiem co mi lepiej smakuje. Wpadło ci do głowy że pytam na forum to czego nie wiem? Chciałbym dokonać słusznego wyboru i pytam czy jest różnica w rozdzielczości pomiędzy tymi konsolami widoczna gołym okiem przy 55 calach. Co w tym widzisz dziwnego? Jak nie chcesz pomóc to się nie udzielaj w wątkach których nie rozumiesz. Wszystkim na zdrowie wyjdzie.

Nie pytam o zdzbla trawy. Głównie mi chodzi o rozdzielczość o której pisałem w 1 poście przy 55 calach. Oczekiwałem prostej odpowiedzi - albo ta różnice widać albo jej nie widać. Za trudne pytanie zadaje bo nie rozumiem?

Ostatnio edytowane przez moderatora: Październik 12, 2016
  18. davex

davex Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    309
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Gdańsk
    @UP Chyba widzisz po filmikach że nie widać. Za trudne żeby wywnioskować bo nie rozumiem?

Wysłane z mojego E2105 przy użyciu Tapatalka

redRA i kuleczka91 lubią to.
  19. somebody101

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Czy jakiś moderator czuwa w ogóle nad tym co tu się dzieje? Ręce opadają jak się czyta teksty o branzlowaniu przed telewizorem... ja rozumiem że na konsolach przeważnie grają dzieciaki po 16-17 lat i głównie tacy na tym forum też będą ale bądźmy poważni... zadałem proste pytanie, czy na telewizorze 55 cali przy oglądaniu z 2 metrów gra fifa 17 będzie wyglądała tak samo na obu konsolach. Wiem że mogłem sobie filmik z YouTube załączyć na tv i sprawdzić. Tyle że napisałem na forum bo chciałem poznać opinię ludzi którzy sami to testowali a pewnie dużo tu jest osób które mają bądź miały obie konsole. Zdaje sobie sprawę z tego że będzie wyglądało to podobnie, tylko skoro dopiero jestem przed kupnem a na jednej z tych konsol może to wyglądać ciut lepiej to kupię właśnie ta konsole. Poza tym sama rozdzielczość to nie wszystko o czym każdy gracz wie. I tyle. To tak dużo odpowiedzieć? Jak ktoś nie wie albo nie rozumie mojego pytania niech nie zabiera głosu. Bez uszczypliwosci bezsensownych chyba by było dużo prościej.
    A co do grafiki, to tak ma ona dla mnie znaczenie. Głównie dlatego sprzedałem x360 i kupuje nowsza generację. Dlatego chcę kupić możliwie najlepiej albo jedna albo druga generację.

20. small551

Polubienia:
    61
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Ostróda
    Stary, po...przepraszam. Młody, po pierwsze część osób z tego forum mogła Cię za młodu karmić łyżeczką. Wiele osób, które dają Ci tu lekcje jest starsza od Ciebie i bardzo dojrzała.
    Po drugie: na tym forum jest już milion podobnych tematów. WYSZUKIWARKA nie boli. To takie coś na górze gdzie możesz znaleźć podobny temat. Wiele osób zakłada tematy takie jak ty lub podobne(przykład z tego tygodnia: "Czy warto kupić Xbox One S jeżeli posiada się już PlayStation 4." ) Rozumiesz, że mamy dość pisania w kółko tego samego? Gdzie ktoś potrzebuje pilnej pomocy bo nie może zaktualizować swojej konsoli. Forum nie jest od tego żeby codziennie dyskutować o tym samym. Forum jest od tego, że jak ktoś ma obie konsole to może założyć post i porównać oba za i przeciw, opisać i takie osoby jak ty mogą temat odnaleźć w WYSZUKIWARCE i sobie wnikliwie poczytać.
    Po trzecie ja jak przyszedłem na to forum - jestem od niedawana - to siedziałem tu cicho, szukałem grzebałem zanim się odezwałem. Pomogłem paru osobom, paru dałem lekcję. Nadal wiem niewiele. Ale zaglądam to codziennie i czegoś się uczę.
    Teraz przemyśl, otrzymasz tu 200 wpisów, że PS4 ma o 2-4 klatki więcej w FIFIE17 niż XO XO S i powiesz...a i tak to wiedziałem, kupuję PS4. Stracisz czas 200 osób(cenny czas) a i tak zrobisz to co będziesz uważał i to znaczy, że nie szanujesz nas i tego Forum.
    Moderatorzy czuwają i dobrze niech czuwają.

Andrzejgopr i redRA lubią to.
  21. somebody101

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    A czy ja Ci każe odpowiadać na moje posty? Jeśli widzisz temat który cię nie interesuje albo nie masz zamiaru pomagać czy odpowiadać po prostu nie pisz NIC. Oszczędzisz zdrowia innym.

Wczytywanie...

Poleć forum