1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

HOT! Do jak wielkiego świata trafimy w Far Cry Primal? Zobaczcie mapę

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Styczeń 28, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Far Cry Primal może się okazać sporą niespodzianką. Ubisoft wierzy w swój tytuł i z tego powodu w Sieci pojawia się coraz to więcej informacji oraz materiałów z gry. Dzisiaj możemy spojrzeć na rozmiar mapy. Lokacja prezentuje się naprawdę przyjemnie.

Far Cry Primal zaoferuje graczom otwarty świat, ale nie możemy liczyć na lokację o podobnych rozmiarach do tej z Far Cry 4. W grze zabraknie powietrznego transportu, więc autorzy musieli odrobinę zmniejszyć lokacje.

Mimo wszystko mapa na pierwszy rzut oka wygląda naprawdę przyzwoicie. Miejscówka jest duża i co najważniejsze różnorodna. Według opinii dziennikarzy, którzy mogli zapoznać się z tytułem, sympatycy uniwersum nie powinni w tym temacie narzekać. Redaktorzy grali przez 3 godziny i zwiedzili zaledwie mały fragment gry.

Na poniższym filmie możecie zerknąć na wstępne przedstawienie przygotowanego świata. Oczywiście nie możemy spojrzeć na całą mapę, ale już ta prezentacja pokazuje skalę stworzonego terenu.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ginterinho

Ginterinho Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    25
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    W mojej ocenie wystarczająco duża. Podobnych gabarytów jak w FC4.
    Byłaby mniejsza byłby niedosyt, byłaby większa byłaby przesada.

4. Drewmajster93

Drewmajster93 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    13
    Miasto:
    Marcówka
    Elegancko :D Czekam z niecierpliwością :D Im większa mapa tym lepiej , będzie co robić, mam nadzieję, że przełoży się wielkość mapy na ilość zwierząt czy też postaci humanoidalnych które będzie można "rozszarpać" :D

5. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1260
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Według mnie z tego co widać jest w sam raz, za wielka też nie może być bo nie ma tu pojazdów i helikopterów a na takim zwierzątku za szybko się nie przemieszczamy z tego co widać.

6. mrok

mrok Ryżownik Ryżownik Użytkownik

Polubienia:
    1113
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    No nie wiem :D

Wczytywanie...

Poleć forum