1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Do jakiego monitora/TV podłączyć x-box'a

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez LaBt3c, Czerwiec 30, 2013.

1. LaBt3c

LaBt3c Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam monitor 19' LG W1952TQ z wejściem DVI i D-SUB. Konsolę xbox 360 bez hdmi i telewizor 21' CRT -S-VIDEO I SCART - Gra się na tym telewizorze beznadziejnie.

Co byście mi polecili? Gdybym podłączył go do monitora to nie miałbym głośników (przejściówka jedynie), a po za tym 19 cali to raczej za mały?
    Polećcie mi jakieś rozwiązanie, liczę na was

Monitor ma być jak największy Fajnie jakby można było podłączyć telewizję albo dekoder pod HDMI. Konsolę chce podłączyć poprzez Component.
    Mam mały budżet do 300 zł.

To może być monitor LCD min.21 cali z HDMI, Componentem i głośnikami (ale niekoniecznie)
    Mało jest takich. Nie mam w konsoli wejścia HDMI ;/
    Duża różnica w obrazie jest pomiędzy VGA a Component?

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    to skoro chcesz cos za porade to lepiej sie wogole nie udzielaj i nie nabijaj durnych postow

za 300 zl z takimi wymaganiami jak Ty masz to nic nie kupisz, roznica pomiedzy VGA a componentem nie jest duza ale na componencie obraz jest lepszy

4. LaBt3c

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    niemcz1 Przestań pisać głupie posty, jak nie masz chęci pomóc.
    barman_2000 Znalazłem coś takiego
    TELEWIZOR THOMSON 26LB040S5 (3352808837) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Trochę wyższy koszt, ale wystarczające w pełni 26 cali - Co o tym myślicie.
    albo coś takiego SAMSUNG - LCD 21" - PIP- PANORAMA - PIVOT (3330569222) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Ten monitor ma component, VGA, HDMI, DVI itd. podłączyłbym go componentem uzyskując najlepszą jakość.

A co do VGA i Componenta to zastanawiam się czy będzie znacząca różnica w jakości pomiędzy tymi podłączeniami. Od tego uzależniam kupno monitora ~22 cale lub małego telewizora do 26 cali. Mówisz, że różnica jest bardzo mała?

5. barman_2000

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    najlepsza jakosc to HDMI badz DVI, gdzie Ty widzisz ze ten monitor ma HDMI? nie wiem co kombinujesz i o co chodzi za bardzo bo piszesz strasznie chaotycznie i nic nie wiem

6. LaBt3c

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzwoniłem do kolesia i sprostował to tym, że nie ma wejscia HDMI, ale dokłada przejściówkę HDMI-> DVI... Jest to znacząca różnica?

7. barman_2000

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
  8. LaBt3c

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  9. barman_2000

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    ja nie widze tutaj glosnikow w tym monitorze, kombinujesz jak kon pod gorke, nie mozesz podlaczyc komputera przez VGA tak jak sie to standardowo podlacza a konsoli przez DVI, jak chcesz podlaczyc kompa pod DVI bo ja za bardzo nie wiem, chyba ze masz grafike z wyjsciem HDMI

10. LaBt3c

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    On ma głośniki 2 x 1 W (Stereo). Dlaczego nie? Przyjmijmy mam ten monitor teraz. komputer podłączyłem poprzez wejście DVI-D, konsolę poprzez VGA - nie będzie to działać?
    Komputer mam nawet w tej chwili (na innym monitorze) podłączony cyfrowo poprzez DVI-D.

11. barman_2000

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    tak czy inaczej przez vga i dvi nie uzyskasz dzwieku, trzeba wyprowadzic go osobno

Wczytywanie...

Poleć forum