1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Do końca roku Kinect trafi do 4 milionów graczy

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez PremiumPRO, Sierpień 15, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. PremiumPRO

PremiumPRO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Kolejny analityk uważa, że Kinect sprzeda się jak świeże bułeczki. Tym razem sukces wieszczy Colin Sebastian z Lazard Capital Markets.

Analitycy i branża prześcigają się w wygłaszaniu opinii na temat Kinect. Według Colina Sebastiana, analityka Lazard Capital Markets, nowe urządzenie będzie się sprzedawać w ilości 2 milionów sztuk miesięcznie. Biorąc pod uwagę, że data premiery została wyznaczona na 4 listopada (USA, europejską datę premiery poznamy w przyszłym tygodniu podczas targów GamesCom), oznacza to, że do końca roku Kinect zagości w domach 4 milionów graczy.

Nasze raporty wskazują, że Kinect osiągnie sprzedaż 2 milionów sztuk miesięcznie. Sądzimy, że świąteczne promocje Xboksa będą mocno związane z Kinect. W rezultacie zwiększamy nasze przewidywania odnośnie globalnej sprzedaży urządzenia w czwartym kwartale roku na 4 miliony sztuk, z poprzednich 3 milionów.

Analityk podkreślił wysoką cenę urządzenia i zasugerował, że chętni skupią się raczej na zakupach wydań połączonych z konsolą, czy paczkami gier. Według Sebestiana cena na poziomie 99 dolarów pozwoliłaby na jeszcze lepszy start Kinect. Jak będzie w istocie przekonamy się w okolicach świąt, gdy zaczną spływać pierwsze raporty sprzedaży.

źródło: Do koca roku Kinect trafi do 4 milionw graczy - gram.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. swiatol

swiatol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Nie mogę się już doczekać mam nadzieje i czekam tylko na zestaw z jakimiś grami po suchy kontroler ciężko się będzie sprzedawał powinna być promocja 100 $ +2 giery na start i wszyscy byli by szczęśliwi.

4. Ruzyk

Ruzyk V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Przemyśl
    a ja głupi myślałem że za darmo :(
    nie no a tak serio to wszystko zależy od ceny... jakby kosztował w przedziale 200-500zł to bym był jednym z "4 milionów"

5. rudy2007

rudy2007 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nie zdziwię się jak ktoś po premierze rozbierze to badziewie i wyliczy koszt części i wyjdzie koło 50zł albo i mniej ..
    M$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

6. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jeszcze na tym nie grales a juz mowisz ze to badziewie bo wiesz ze nie bedzie cie na to stac... polaczek. Ja co do tego nie mam watpliowsci ze kinect sprzeda sie w 4mln. W krajach rozwinietych jak Anglia, Ameryka, skandynawia, Niemcy, Francja i wielu innych sprzeda sie to napewno bardzo dobrze bo 100$ czy tam 150$ to dla Anglika lub Amerykanina kwota smieszna :)

7. Aras64

Aras64 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałcz
    Nie rzucaj polaczkami na lewo i prawo. ;-) Z krajów które wymieniłeś sprzeda się dobrze tylko w Ameryce, ew. w Wielkiej Brytanii. Poczytaj trochę o graniu w w stanach, japoni i w innych miejscach. Tylko hamburgery kupią coś na czym będą mogli pograć w skakanie, jakby była gra o skakaniu na smoku to Japonia też by się przyłączyła. :)

8. rudy2007

rudy2007 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Wyp ... na zachód na zmywak jak Ci się Polaczki nie podobają ...
    Dla twojej informacji stać mnie będzie ale wolę sobie za to kupić jakiegoś ciucha i dwie - trzy gry niż jakąś durną kamerkę i super wypaśne głaskanie wirtualnego tygrysa albo tańce z J. Bimbrem ...
    Sprzeda się to w krajach, gdzie żyją idioci podatni na manipulację. Czyli gł. w USiA. Jeszcze co do krajów to się doedukuj i nie obrażaj Szkotów, Walijczyków i Irlandczyków z Płn., bo taki kraj jak Anglia nie istnieje ...

9. misiek8

misiek8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    In an ODST armor waiting to drop
    To "badziewie" zostało oficjalnie rozebrane.I za 50 zł tego nie złożysz,bez obaw.

Po co chcesz wysyłać kogoś w miejsce gdzie odsetek "Polaczków" sięga blisko 100%?!

10. dominik20212

dominik20212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    wiadomo przecież żę jak wyjdzie kinekt to cena będzie wysoka a po pewnym czasie spadnie. A czy trzeba mieć kinekta jako jeden z pierwszych osób ??? ja tam wole poczekać troche czasu na niższą cenę a pozatym będzie przynajmniej wiadomo czy to będzie super zabawa czy też bylo gó...

11. RastaJamrock

RastaJamrock Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sadowiec
    Mam nadzieję, że cena nie będzie przekraczać 600 zł. Jeśli tak to napewno go zakupię, lecz moje kciuki i tak zostaną przy analogach :) (Może do czasu) I faktycznie tak jak mówi swiatol, powinni dodać do zestawu jakieś gry bo sam Kinect się raczej nie sprzeda.

12. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    Zamykam temat bo widzę że nie umiecie po ludzku dyskutować na poziomie. Każda próba ataku, obrażania innych userów będzie nagradzana warnem a w przypadku jak ktoś robi to nagminnie - banem.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum