1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

do Moderatora - " #miedzianek "

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Fikou, Listopad 5, 2009.

1. Fikou

Fikou Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
    http://xboxforum.pl/kosz-f53/powazny-problem-ze-sciagnietymi-obrazami-isoo-22290.html

co do tego.. tematu..

odp. http://xboxforum.pl/kosz-f53/powazny-problem-ze-sciagnietymi-obrazami-isoo-22290-2.html

jak mnie wkur.... ! zachowanie moderatorów którzy się poczuwają! .. Człowieku za starą mam nagrywarke? Mam najnowszego maca mini.. wiesz w ogóle co to ***** jest i jak to wygląda?

Problem jest w tym że gra jest w systemie NTSC a nie PAL idioto..
    Wstaw mi ***** ostrzeżenie żebyś sie poczuł lepiej. Co za ***** ****.

Kiedys zanim to forum nie stało sie tak znane nie było takich sytuacji.

2. Lotnik421 Xbox One

3. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    PROSZE O NIE WYWALANIE TEMATU!!!

Czlowieku to bylo do autora tematu o_O

a ze ty napisales,a ktos tam odswiezyl to na date nie patrzylem-.-

zamiast wyjasnic od razu sie wydzierasz i cisniesz po mnie

panowie,co z nim robimy?

@EDIt
    Teraz to i ja sie pogubilem-.-
    Warna dostales za to ze odswiezyles+zupelnie inny temat-ktory zreszta jest na forum

4. Fikou

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
    to po co kasujeesszz?! skoro czekalem na odpowiedź.. z sobą coś zrób.

stary.. miejsca masz za mało na serwerze? dopiero co zmieniliście, zmiast rozwiązać temat i być pomocnym dla innych, lepiej wywalić temat? .. idea forum idzie w ****.. spoookoooooooooo :yeye:
    :ban

yes or not? .. głosowanie, pan moderator podniesie swoje ego.

5. szkodnik

szkodnik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Fikou ma racje Co wy tu moderatorzy robicie na tym forum ???? tu jest przeciez taki syf ze szok wezcie sie do roboty i zacznijcie cos tutaj robic 1000 razy pyatnie pod tytulem jak mi zbanuja konsole to czy bede mogl dalej grac itd zal.pl

6. jarek43_16

jarek43_16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lisów
    To za odświeżanie starego tematu można załapać warna? - to jest jakiś żart chyba.

7. Fikou

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
    już 2 dostałem.. przecież to paranoja jakaś jest.. <lol2> .. za co powiedz mi? że mówie Ci prawde prosto w twarz i sie tego nie boje?

edit.

a przepraszam.. teraz od "#rowerser" .. ale za moja wulgarność przeprosiłem, wybacz ale musialem zareagować tak. Nie nawidze jak ktoś sie poczuwa. Przepraszam i postaram sie o opanowanie na przyszłość, lecz.. to naprawde jest paranoją jakąś.

I mam nadzieje że wcześniejszy warn zostanie mi ściągnięty.

8. rowerser

rowerser Sialalalalallalal V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master

Polubienia:
    141
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kozie Byki
    Dostaniecie warna za odświeżanie starego tematu. Chyba, że wnosi coś nowego do tematu to ok. Fikou powinieneś dostać jeszcze jednego. Zresztą Twoje pytanie jest już na forum.

9. tomciopaluch

tomciopaluch Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia, Poland
    a najwiekszy syf i smietnik w 90% robia swiezaki jak ty ( szkodniki);p......................mody to tez ludzie ..maja szkole.prace..rodziny..znajomych..swoje zycie..nie beda przeciez siedziec 24 na dobe przy kompie i pilnowac forum przed syfem...czasem sie nie da..ktos jest nieobecny..cos mu wypadlo itp itd... to ludzie jak kazdy z nas..a uwazam ze calkiem dobrze ogarniaja ta dobra stronke

10. strusic

strusic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Sosnowiec
    @up
    Częściowo się zgodzę. No to panowie może jakieś MEGA-FAQ? A później test przed rejestracją? :p

11. Fikou

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
  12. tajson86

tajson86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wawa
    biorąc pod uwagę ilu użytkowników jednocześnie loguje się na forum i ile codziennie przybywa postów,to fakt moderatorzy dają radę

13. geniculataaa

geniculataaa Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Powiem tak.
    Pracowałem na 2 fora i nigdzie nie było takiego syfu jak tutaj:(
    Jeśli mod nie ma czasu bo szkoła, dom, praca, rodzina to niech tego zajęcia nie wykonuje. Sam tak zrobiłem.
    A na jego miejsce wprowadzić "świeżą krew" tylko nie usera tylko człowieka obytego już w środowisku forum.

Co do wypowiedzi "strusic" nie zgodzę się chociaż jest to lekkim stopniu zabawne, ale bez przesady.

Na tym forum powinna istnieć tzw. DORAŹNA POMOC poprzez GG.

Fakt, ale któremu z modów chce się tu coś wnosić??!! Tylko najlepiej warny i baniaki stawiać. Nie tylko do tego sprowadza się praca moderatora.

Są tu jacyś Współpracownicy
    Graficy
    ???????????????????????????????????????????????????????????????

Proszę wyraźne zrozumienie tego posta. I nie jak ostatniego którego potraktowaliście DELETE.

Pozdrawiam

14. Palik

Palik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Żagań
    Z Twojego posta wnioskuję, że modzi powinni rzucić pracę, (szkołę) i zrujnować sobie życie towarzyskie i stać się forumowym no-life.

15. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    To kto jest według ciebie jest lepiej obyty w środowisku forum jeśli nie doświadczony user? Jak ktoś jest dobrym użytkownikiem może stać się moderatorem bo inaczej to chyba sami Administratorzy by moderowali.
    Jeśli uważasz że na forum jest nie przeciętny syf to może masz pomysł jak go posprzątać i jakoś zabłyśniesz zamiast tylko krytykować? Pomysł z pogotowiem GG może i by był dobry ale co myślisz że ktoś by siedział przed kompem 24h i odpisywał na setki powtarzających się pytań o bany Wav-y itp. A może używał wyszukiwarki za innych i wysyłał na gg gotowe linki do tematów? A potem by były skargi - zapytałem 4 godziny temu i do tej pory bez odpowiedzi... zastanów się. Jak jesteś taki dobry samarytanin to napisz do Administracji że chcesz udzielać "Doraźnej Pomocy" i może wymyślą dla ciebie specjalną rangę - No life. Ja wiem każdy mówi - Ja to bym zrobił porządek na tym forum. a potem te same osoby piszą że za dużo warnów się sypie. Warn to jest pewnego rodzaju pouczenie które ma pokazywać błędy i doprowadzić do ich nie powtarzania. Szczegół że na niektórych nie działa i potem mają już czwarte czy piąte konto na forum. Więc powiedz mi geniculataaa do czego sprowadza się praca moderatora jeśli nie do pilnowania porządku i pouczania userów?

Ps. Twoja wypowiedź jest na tyle chaotyczna że nie wiem o co chodzi z tymi współpracownikami grafikami. Wyjaśnij.

16. DIS-MAN

DIS-MAN Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    miedzianek to polonista ja z koziej d..y trąba.
    Jest on taki bo daje bany na prowadzących forum też.
    Przykład znam ale nie podam bo po co.

miedzianek to jest dziecko NEO.

17. tomciopaluch

tomciopaluch Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia, Poland
    moje zdanie jest takie..zamknac temat...rozdac kilka warnow za glupei tematy i wypowiedzi bo przeciez naleza sie za lamanie regulaminu ....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ...........

.mysle ze to moze usprawiedliwiac czasem zbyt pozna rekacje modow na forum.....

18. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    Fikou zauwaz ze w innym temacie(ktorego notabene nie odswiezyles) odpowiedzialem ci.A w tamtym to byla moja pomylka-bo nie zauwazylem ze DOPISALES cos do starego tematu...Ale zeby od razu rzucac bluzgami na mnie o_O?

http://xboxforum.pl/iso-f10/pobierz-gre-jeszcze-raz-gry-xbox-1-a-26287.html
    BTW-podziekowales za pomoc w tym temacie?Nie?No to widzisz...

Jak admin nie pomoze to hamskie teksty leca,jak warn hamskie teksty a dziekuje nigdy nie uslyszysz..Nie mowie ze mi na tym zalezy,ale jak jeczec potraficie to i potrafcie wyjasnic sprawe i podziekowac.Jest PW/GG/MAIL-malo?

Fikou i DIS-MAN pokazali swoja kulture osobista.Jak policja-najpierw bic,potem pytac

@DIS-MAN
    Bana juz dostales,wiec nie spytam o co ci chodzilo z polonista(o ile wiesz kto to jest,bo z twojej wypowiedzi wnioskuje ze nie-.-)

19. Fikou

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
  20. >PaweŁ

>PaweŁ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gdynia
    Nie chcę sie wtrącać , bo oczywiście mam 9 warnów , więc lipa bo z nimi dyskutowac nie można . DIS-MAN dostał bana za urażenie ,a miedzianek wcozraj do mnie wyskoczyl , żebym zwijał się lepiej już z SB ( sztantaż , bo mi bana nie dał ) i kazał iść się zrelaksować przy Tibii co ja uznałem za obraze typu dziecko neo . ... Paranoja . jedynym porządnym modem jest #nakoz i #rowerser , innych za bardzo nie znam . #offtopic jest jeszcze ok.WIem tyle , że Miedzianek się nie nadaje - moja opinia . Wolnośc słowa panowie .

21. geniculataaa

geniculataaa Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak! Myślę, że pomysł z tzw. Mecenatem odnośnie pomocy na GG byłby bardzo dobry!!!
    Nie pisz głupot, że do tego trzeba siedzieć 24h.
    Sam mam 35 podopiecznych z innego fora którzy praktycznie codziennie do mnie piszą z jakims problemem odnośnie naszego wspólnego zainteresowania. I wszyscy są zadowoleni.
    I tu nie chodzi tylko o jedną osobe która miała by to wszystko ogarniać tylko pewna Grupa specjalnie do tego stworzona.

A co do uporządkowania forum to można w bardzo prost sposób zrobić.
    Po prostu na najczęściej zadawane pytania odpowiedzieć w temacie potem go przykleić.
    Resztę pokrywających sie tematów poprostu Usunąć, a nie wypowiadać sie w nowym temacie :To już było w innym temacie czy masz tu linki tam to jest. Kasować i tyle!

Odnośnie
    Współpracowników
    Grafików

Chodzi o to, że takie grupy wprowadzają coś nowego do forum jakieś usprawnienia.
    np. Współpracownicy -chcą wprowadzają pomoc doraźna (myslą nad ulepszaniem forum i nie tylko)
    Graficy - stan forum wizualnie aby lepiej się przeglądało itd.

A co do wypowiedzi "tom****luch":
    moje zdanie jest takie..zamknac temat...rozdac kilka warnow za glupei tematy i wypowiedzi bo przeciez naleza sie za lamanie regulaminu ....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Przestań się podlizywać.
    Nie pisz jak ci wszystko tu odpowiada!

Wczytywanie...

Poleć forum