1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Do osób które miały problemy z migracją - kody gold nie działają?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez adwert, Listopad 22, 2010.

1. adwert

adwert Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam
    Miałem problem z migracją.
    Przy migracji miałem golda. Teraz chcę go przedłużyć i nie mogę bo po wpisaniu kodu wywala mi błąd, kod sam w sobie jest ok, tzn nie wykorzystany.
    Pytanie do osób którzy mieli ten sam problem co ja, czy działają wam kody na golda ? Interesuje mnie tylko opinia osób które miały problemy przy migracji.

2. Lotnik421 Xbox One

3. V.V

V.V Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Elbląg
    hiho. ja właśnie wpisałem kod na gold'a 12 msc kupionego w Anglii i wszystko pięknie przyjęło . Nie mam pojęcia od czego to zależy.. jednym działa drugim nie..

4. adwert

adwert Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    przy migracji miałeś jakieś problemy ?

Wczytywanie...

Poleć forum