1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Do was forumowicze!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Zbanuj mnie, Czerwiec 24, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Zbanuj mnie

Zbanuj mnie Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    Chiciałbym się z wami podzielić moją własną historią.
    Otóż zostałem na tym forum zbanowany, słusznie, bo jakże inaczej?
    Nie w tym sęk, chciałem po prostu podzielić się z wami przeżyciami jakie kołatają serce tuż po banie.
    Reguł trzeba przestrzegać i ja się o tym dobitnie dowiedziałem, dziś wiem gdzie popełniłem błąd i jest mi z tego powodu bardzo przykro.
    Chciałbym zaapelować do was wszystkich tu piszących i to czytających, proszę was, przestrzegajcie regulaminu forum, bo to dzięki niemu na forum jest porządek.
    Mam tu też ogromne słowa uznania do moderacji, bez was na tym forum nie byłoby nic! Wasza praca naprawdę daje efekty, czego ja sam niestety a z perspektywy czasu raczej stety musiałem doświadczyć.

Także jeszcze raz, regulamin forum jest łatwo dostępny, czytajmy go, ku chwale naszego forum!

Takich użytkowników się chwali. Grunt to zrozumieć swój błąd, Pozdrawiam BloodD

2. Lotnik421 Xbox One

3. spike200

spike200 Memento Mori V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    81
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krk
    A od siebie dodam tyle, że nie jesteśmy robotami. Każdy kto banuje, jest człowiekiem i też musi się liczyć z tym, że może popełniać ew. błędy. Ban także nie jest wieczny, bo można go zdjąć. Wystarczy przedyskutować sprawę i uczyć się na swoich błędach, by ich wiecej nie popełniać. Jeśli jesteś w stanie się poprawić napisz do mnie, a ja zobaczę, co da się zrobić.

4. Zbanuj mnie

Zbanuj mnie Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Moderacja

Takich adminów szuka się jak nadmorskiej bryzy na ogromnej pustyni.

Szacunek jaki was darzę wzrasta z dnia na dzień, dziś mogę śmiało powiedzieć, nauczyliście mnie dobrych manier, jesteście dla mnie jak internetowa rodzina.
    Widzę też tych dziś, którzy błędu swego zrozumieć nie mogą, żal mi ich, żal tego co ich omija.
    Przecież gdybyśmy mogli pisać wszyscy zgodnie z zasadami nie było by moderacji, ale może to i dobrze, bo moderacja na tym forum to istna klasa światowa.

Wiele for widziałem w życiu, lecz dopiero na tym nauczyłem się naprawdę wartościowych rzeczy, dziękuję po stokroć.

Pierwotne teksty zawierały głupoty i bluzgi, które wyedytowałem, każdy tego typu kolejny cwaniaczek skonczy tutaj. Pozdrawiam BloodD

5. ceglash44

ceglash44 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jestem pełen podziwu dla Ciebie.

To fakt, nie szanujemy forum, wielu z nas to prawdziwe lenie, chcielibyśmy żeby każdy tu zebrany był na nasze skinienie palcem.

NIE O TO TU CHODZI.
    Zmieniając troche słowa prezydenta Kennediego: "Nie pytaj co forum może zrobić dla Ciebie, spytaj się co TY możesz zrobić dla forum".
    To powinna być dewiza każdego użytkownika, bo to od nas zależy, jak będzie wyglądać każde z for.

Bardzo podoba mi się ta inicjatywa nawoływania do poprawy wśród użytkowników, trzeba tak niewiele, a tak wiele można zyskać!

Ułożyłem nawet wiersz o tym:

Jak Ci forum na sercu leży.
    Wtedy zakasaj rękawy.
    Oręż wspaniały w palcach dzierżysz.
    Pisać dobre posty możesz, a nie łapać warny.

Dziękuję.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum