1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Do was forumowicze!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Zbanuj mnie, Czerwiec 24, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Zbanuj mnie

Zbanuj mnie Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    Chiciałbym się z wami podzielić moją własną historią.
    Otóż zostałem na tym forum zbanowany, słusznie, bo jakże inaczej?
    Nie w tym sęk, chciałem po prostu podzielić się z wami przeżyciami jakie kołatają serce tuż po banie.
    Reguł trzeba przestrzegać i ja się o tym dobitnie dowiedziałem, dziś wiem gdzie popełniłem błąd i jest mi z tego powodu bardzo przykro.
    Chciałbym zaapelować do was wszystkich tu piszących i to czytających, proszę was, przestrzegajcie regulaminu forum, bo to dzięki niemu na forum jest porządek.
    Mam tu też ogromne słowa uznania do moderacji, bez was na tym forum nie byłoby nic! Wasza praca naprawdę daje efekty, czego ja sam niestety a z perspektywy czasu raczej stety musiałem doświadczyć.

Także jeszcze raz, regulamin forum jest łatwo dostępny, czytajmy go, ku chwale naszego forum!

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum