1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Do wspólnej gry

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Traider, Sierpień 21, 2016.

1. Traider

Traider Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich poszukuje osób do wspólnej gry na xbox one posiadam takie gry jak 7 days to die, bf4, star wars battlefront, GTA V. Niestety nie posiadam mikrofonu do Xbox aczkolwiek mam słuchawki steelseries siberia v2 wiec jeżeli ktoś jest zainteresowany mam możliwość opcji Skype po przez telefon czy tez za pomocą pc.

Moja nazwa to Traid3ReczeK no i czekam na was :p

2. Lotnik421 Xbox One

3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1259
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    W GTA Online grasz od dawna ?

4. Traider

Traider Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie dawno kupiłem GTA i skończyłem tylko fabule. Na GTA online dopiero rozpoczynam kariere. Wiadomo ze każdy musi od czegoś zacząć :) a lepiej sie zaczyna pozbawiając większe grono znajomych grając razem :)

5. p_bladek

p_bladek Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    487
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Jak poczekasz jeszcze parę dni to chętnie wbiję z Tobą calaka online, no ale jeszcze muszę fabułę dokończyć.

6. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1259
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Ja mam 5lvl na XO bo nie mogę przenieść postaci z innych platform, chętnie się dołączę do gry bo z randomami to nie granie.

7. adamek9995

adamek9995 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    Również chętnie przytne w gta online i osiągnięcia porobie, fabułe przechodze po raz 4 ale pierwszy raz na xone i stanąłem na 50 % bo już mi się nie chcę i przesiadłem się na razie na online. Mam wbitą 21 range głównie przez wyścigi kaskaderskie. Tag: BloodBadWolfPL :)

8. Traider

Traider Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No to dodawajcie do znajomych tyle ze jak pisałem komunikator to Skype ponieważ mam słuchawki do pc nie do Xbox ale za jakiś czas pewnie zakupie.

9. Kendzi76

Kendzi76 Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    180
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Warszawa
    ja tez za niedługo znów kupie na x one chyba gta 80 lvl mam ale przyjemnie mi się gralo na x one a team speaka uzywasz ? moim zdaniem lepszy od skype'a

Wczytywanie...

Poleć forum