1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dobór płyt

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez JaCyNa, Luty 14, 2010.

1. JaCyNa

JaCyNa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    KrakÓw
    Czy płyty Omega sa wmiare dobre, bede instalował gry na dysku, i odpalał z dysku wiec płyta bedzie na chwile odpalana , dobre bede takie płyty ? a jak nie to jakie sa lepsze

2. Lotnik421 Xbox One

3. deszczu

deszczu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sosnowiec
    ja uzywalem zawsze Verbatim :) polecam bo sa najlepszej jakosci , zero problemow itp :)

4. JaCyNa

JaCyNa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    KrakÓw
    no wiem, ale takie omegi czy tam EMTEC powinny chyba wystarczyc do uruchomienia tylko gry a potem reszta z dysku?

5. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    Ja używam tylko Emtec-ów ( o połowę tańsze od Verbatim ) i na ponad 140 płyt tylko 2 wylądowały w koszu . Równiez niezłe są Platinum . Verbatimy są moim zdaniem drogie i przereklamowane .

6. neCro

neCro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Wrocław/ LA
    Powiem Ci tak, sam mam pare plytek Hawk ale mam tez Verbatimy i widac duza roznice w klasie plytek. Np. Na Hawkach zobaczylem o wiele wiele czesciej napis "wyczysc plyte..", gdy na Verbach moze raz, czy dwa. Ale jesli bedziesz gry instalowal na dysku to jak najbardziej mozna korzystac z tanszych. Ale jest jeden minus tanich plyt ze krocej trzymaja dane. np po 2 latach juz prawdopodobnie nie odtworzysz tej gry z plyty w przypadku kiedy bedziesz chcial np komus ja pozyczyc to juz sobie nie pogra. :)

7. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    zdziwisz sie jak ci kiedys te dane z tych plytek poznikają. nawet verbatimy trafiaja sie zlej jakosci. dzis tylko verbatim i sony robi dobre plyty. tdk juz sie skonczylo.

8. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Ile jeszcze zrobicie tematów o płytach?!

Wczytywanie...

Poleć forum