1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dobór TV

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez adamek9995, Lipiec 19, 2015.

1. adamek9995

adamek9995 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    Witam, przesiadam się z x360 na xOne http://www.mediaexpert.pl/konsole-s...-forza-motorsport-5,id-225123#tab_description i biorę ten zestaw w związku z tym od razu chciałbym kupić do tego jak najlepsze w moim budżecie TV.
    Mój budżet to 2000/2500zł Tv nie mniejszy niż 32 cale ale najlepszym wyborem byłoby 42 cale, min.3 x hdmi. Z tego co wyczytałem z najważniejszych rzeczy które trzeba wziac pod uwage to Input Lag i czas reakcji by najlepiej był nie większy jak 5ms. Proszę o pomoc ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Blest

Blest Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    72
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    O-ka
  4. Trick76

Trick76 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    294
    Punkty za osiągnięcia:
    53
    Miasto:
    Opole
    3 dni temu też jeszcze stałem przed dylematem: jaki tv / monitor do X1? Chciałem monitor 27", a w końcu kupiłem 32" TV Samsung UE32J5100. NA razie włączałem m.in: Ryse: Son of Rome, Assassin's Creed IV: Black Flag, gry z EA Access. Większy moim zdaniem nie potrzebny, bo nie mam za dużego pokoju do gier (ok 4 x 4). TV sprawuje się rewelacyjnie, kolory śliczne. Do tego podłączam również laptopa i wszystko "żyleta". Powiem Ci, że nie trzeba bulić wielkiej kasy na nowości, bo za rok/dwa taki telewizor będzie warty 1/4 ceny. Ja dałem za niego 190 funtów, więc cena ok.

Wczytywanie...

Poleć forum