Dobra oferta?

MaciekPRO

Użytkownik
Użytkownik
Cześc.
Mój brat pod koniec marca ma urodziny i chciałem mu kupic konsole na urodziny, czy ta oferta będzie dobra. Mój brat ma 11lat i jeszcze jest zbyt młody na x elite :) znudzi mu się abo co.
Xbox 360 Premium 20GB HDMI - komplet (921036792) - Aukcje internetowe Allegro

Konsola złapał E74 ale była naprawiano w profesjonalnym serwisie ( tak mówi sprzedawca) :)

Dzięki za pomoc.
 

misiob

Użytkownik
Użytkownik
Zephyra chcesz bratu kupic? Co ty brata nie lubisz?? :D
 

szamanxd

Użytkownik
Użytkownik
Wg mnie się nie opłaca. Konsola po RRODzie, więc tak czy tak się to powtórzy. Do tego nie daje Ci facet więcej niż 24h gwarancji, czyli może coś być nie tak :p

Poszukałbym na Twoim miejscu czegoś innego. Ile masz kasy?
 

lukeskajloker

Użytkownik
Użytkownik
warto
 

MaciekPRO

Użytkownik
Użytkownik

Makavel

Użytkownik
Użytkownik
Nie żałuj bratu i kup mu nową konsolkę Arcade za 700zl ;> A co do tamtej to ja bym nie brał, bo możliwe, że po naprawie znowu złapie po krótkim czasie. Najbardziej Ci się będzie opłacać kupić nową konsolkę ;)
 

misiob

Użytkownik
Użytkownik
 

buruniaPL

Użytkownik
Użytkownik
Najlepiej kupić nową , bo jak używana to nigdy nie wiesz co sie z nią działo wcześniej a nowa to nowa.
 

szamanxd

Użytkownik
Użytkownik
Jak bym się dla brata nie pakował w używane konsole mimo wszystko. Bo to wątpliwe jest imho. Ta druga oferta lepsza, ale też nie Falcon i może paść szybko. Nie wiem jak z gwarancją, ale przynajmniej pudło dostajesz, kable itp. Osobiście kupiłbym nową Arcade, zawsze jak się bratu nie spodoba to sprzedasz za tę samą cenę.

Na przykład tutaj, konsola Jasper, GW 36 m-cy i 3 gry dla brata. http://allegro.pl/item923684829_okazja_nowy_xbox_360_arcade_3_gry_gwarancja_36.html
 

Rafalo

Świeżak
Świeżak
Kup bratu nową Arcade (jasper) najmniej awaryjna, a z używka nigdy nie masz pewności co się działo :).
 

Fuks

Użytkownik
Użytkownik
Tak jak mówią przedmówcy kup lepiej bratu Arcade za 600-700 zł i na pewno będzie zadowolony z nowej konsolki niż z jakiejś używanej, która mu padnie po kilku dniach.
 
P

Pawlllosss

Guest
Kup nową w końcu to prezent:D
 

MaciekPRO

Użytkownik
Użytkownik
Dzięki wielkie za posty temat do zamknięcia :)
Kupie mu nową konsole w sklepie internetowym bo ostatnio widziałem dobrą ofertę z 3 grami :)
 

Do góry Bottom