1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dobra wiadomość dla łowców osiągnięć

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez TigraTeam, Sierpień 6, 2013.

1. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala

Microsoft poinformował, że gry, które pojawią się jednocześnie na dwóch generacjach nie będą dzielić achievementów. W tej sytuacji wszyscy łowcy „calaków” mogą szykować się na łatwe punkty!

Z jednej strony jest to dobra wiadomość dla graczy, jednak nie potrafię zrozumieć, jak można przechodzić dany tytuł dwa razy. Osobiście sprawia mi problem bieganie i szukanie różnych flag, plakatów, czy też innych ukrytych skarbów... A przechodzić przez ten koszmar ponownie? Nie dla mnie taka zabawa! Jednak wiem, że są osoby, które nawet na tej generacji kończą jeden tytuł dwukrotnie i potrafią się przy tym świetnie bawić.

Oczywiście przedstawiciele Microsoftu potrafią liczyć i ta decyzja była łatwa do przewidzenia. Dzięki osobnym punktom, nawet po starcie nowej generacji, pojawią się osoby, które mimo, że posiadają Xbox One, to w sklepie wybiorę grę na oba systemy… Będzie to łatwy sposób na podreperowanie swojego wyniku w rankingach.

Płacić podwójnie za tę samą grę i męczyć się dwa razy? Moje zdanie jest dość proste - życie jest za krótkie, a gier wychodzi za dużo, aby się tak męczyć! A Wy, co o tym myślicie?

ppe

2. Lotnik421 Xbox One

3. Krawol

Krawol Banned Użytkownik

Polubienia:
    114
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa | Otwock
    do Przewidzenia, łowcy będą musieli kupić 2 gry aby zwiększyc gamescore jak chcą ;)

albo ihas... :)

4. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Dla mnie granie na achivów mija się z celem - Czyli fun'u z gry.

1 osoba to lubi.
  5. remospl

remospl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Witonia
    Gram bo lubie, nie dla G....

6. KamQiX

KamQiX Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    138
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kluczbork
    Dokładnie. Gra się dla zabawy, a nie dla Gamescore.

7. Saylor11

Saylor11 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Niby tak, ale bez Gamescore niektóre gry można przejść w 2 dni i odłożyć je na półkę, bo przykładowo Singiel już zrobiony, a Achievementy przysparzają graczowi nowych celów do osiągnięcia - czyli funu z gry.

(osobiście uważam, że jest odwrotnie w przypadku multi, bo tak gamescorem są rankingi i tabele wyników)

8. Krawol

Krawol Banned Użytkownik

Polubienia:
    114
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa | Otwock
    u mnie bynajmniej wśród moich znajomych ci którzy wbijają calaki są "achievementowymi dzifffkami" heheheheh
    Nie ukrywam że mam 97% gier z calakowanych wszystkich gier i mówią tak na mnie :)
    Ale dzięki temu mogę przedłużyć grę. Np. jak grałem na pc w call of duty. odrazu na starcie wybierałem tryb nowicjusza żeby się nie męczyć i przejść kampanie i zostawić.
    Dzisiaj odrazu wybieram Weteran, zbieram wszystkie znajdzki i rozumiem kampanie.
    Aczkolwiek NIE POPIERAM ACHIVKÓW z multiplayer.

9. Wyindywidualizowany

Wyindywidualizowany Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sala Samobójców :D
    Boshe wielki problem, jak będę chciał to sobie dodam parę tysięcy gamerscore i git. Dla mnie osiągnięcia dodają większy sens i cel do grania.

10. Seban_ZA

Seban_ZA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    54
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    TRN/BDG
    Też gram dla przyjemności i gamescore to tylko dodatek

11. RaptorPL

RaptorPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Konin
    czekaj czekaj bo nie do konca zrozumiałem. Jeśli kupię XOne i zaloguję się na swój dawny profil to nadal będę miał swoje wszystkie aczki ?

12. darvd29

darvd29 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    @up
    Możliwe... skoro mają być podwójne punkty z tej samej gry, możliwe że będzie to samo konto.

13. trayman

trayman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław
    Wiecie, kiedy gra jest naprawdę świetna to zdobywanie kolejnych achievementów po przejściu trybu fabularnego wcale nie musi oznaczać mijania się z fun'em. Ja z kolei nie zważam na ilość GS, ale z chęcią wyciskam z gry ostatnie soki. Ilość calaków robi zdecydowanie większe wrażenie niż ilość GS.

14. fazarro

fazarro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    jeśli twórca gry dobrze zalokuje acziwy w fabule gry - to w takim przypadku wyciskają one właśnie ostatnie soki z gry, a co za tym idzie dają więcej zabawy.

acziwy w multi? ro tylko tania $zagrywka$.

15. Pikaczu

Pikaczu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Niestety, xbox.com i TA "mówią" inaczej. "Ukończono w 91%" :p

Jak dla mnie to ********* sprawa. 360 nie sprzedam, a jak za jakiś czas już kupię X1, to gry będą już tańsze niż na premierę i przejdę jeszcze raz "łatwe calaki". Nie gram dla funu, dla mnie granie dla osiągnięć = FUN:)

Wczytywanie...

Poleć forum