1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dobre słuchawki 3,5 mm do 30zł

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Squashik, Wrzesień 6, 2011.

1. Squashik

Squashik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    ok. Jasła
    Witam

Tak jak w temacie. Chcę kupić słuchawki z jack'iem 3,5 mm do 30zł. Wiem że za tą cenę nie kupię sprzętu bdb jakości , ale nie jestem jakimś audiofilem , po prostu od czasu do do czasu chcę posłuchać fajnej muzy ;D

Słuchawki CREATIVE ep830 ep-830 w pudelku (1784571871) - Aukcje internetowe Allegro

Co sądzicie o tych ? To nie są podróby ? Podawajcie linki do fajnych aukcji ;)
    Nie wiem czy bedzie to komuś potrzebne ale słuchawek będę użytkował na Samsungu Galaxy Ace ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Emcio

Emcio Użytkownik Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lębork
    polecam Skullcandy DUB
    dobry bass, dobrze odtwarza dźwięk, w SE Vivaz i X10 muza puszczona na max i 0 trasków itp
    mogę je szczerze polecić
    można je kupić w Empiku za 50zł
    czyli taka sama cena jak Creavite co wysłałeś.

4. Squashik

Squashik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    ok. Jasła
  5. Squashik

Squashik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    ok. Jasła
    Odpowie ktoś?

Wysłano z Galaxy Ace ;D

6. amnesia

amnesia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    No jak w sklepie kosztuja najtaniej 138zl to na pewno sa orginalne . pomysl jesli potrafisz...

Doloz z 20 - 30zl i kup jakies soundMAGIC, dobre sluchawki w niewygorowanej cenie.

nabazgrane na LG - P500

7. lukasx86

lukasx86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sosnowiec
    za kwotę 30 zł to nawet dobrej wódki 0,7l nie kupisz ;) dobre słuchawki zaczynają sie od 100zł i lepiej dozbierać niż potem żałować

Wczytywanie...

Poleć forum