1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dobre słuchawki

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez sobel, Październik 29, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. sobel

sobel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Z nikąd
    Poleci mi ktos dobre słuchawki do 100 zł ale muszą mieć dobry mikrofon i oczywiście dźwięk

2. Lotnik421 Xbox One

3. rufus1977

rufus1977 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Hull
    Od ok 2 lat używam Creative Headset HS-800 Fatal1ty Gaming.
    Na początku ciasny pałąk i w dyńkę gniotły ale się wyrobiły.

4. dziewczyna

dziewczyna Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Podkarpacie
  5. sobel

sobel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Z nikąd
    HS-800 próbowałem słabe a te od ciebie deamonik mają słaby mikrofon a ja dużo gadam przez skype

6. Stan

Stan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gdańsk
    Sorry jeśli mówisz że te słuchawki creativa są słabe to coś z tobą nie tak chyba- ca tą cene nic lepszego nie znajdziesz - jak dla mnie są rewelacyjne.

7. HoFi

HoFi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    Po pierwsze daruj sobie super hiper Creative Fatal1ty i budżetowy model SENNHEISER HD 202.

Po drugie zastanów się jeszcze raz dokładnie czy chcesz słuchawki z wbudowanym mikrofonem, bo tego typu produkty nie mają "dobrego dźwięku".

Jeżeli dalej chcesz słuchawki z mikrofonem to szukaj Koss-y SB45/SB49.

Jeżeli chcesz bardzo dobra jakość dźwięku w tym przedziale cenowym to Koss-y ksc75 lub trochę słabsze UR-40. No i oczywiście do tego bardzo dobry mikrofon Zalmana ZM-MIC1.
    W przypadku takiego połączenia ,będziesz miał lepsza jakość dźwięku niż flagowe produkty takich firm jak Plantronics, Razer czy STEELSERIES.

PS. karta dźwiękowa tez jest bardzo ważna, więc jak masz zintegrowaną to nie licz na cuda
    PS2. nie jestem pracownikiem koss-y, po prostu ich tańsze modele naprawdę są bardzo dobre.

8. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    Zgadzam sie z panem UP,daruj se hs od fatality,slaba jakosc dzwieku

uwierz mi do 100zl ciezko dostac DOBRE sluchawki z DOBRYM mikrofonem

Ale zgadzam sie z panem UP,Kossy moga byc:)

9. Pabcio

Pabcio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bełchatów
    Jeśli słuchawki bez mikrofonu i do 150 zł to tylko KOSS portaPro. Dźwięk zwala z nóg przy dobrym sprzęcie. NIC lepszego się nie znajdzie w cenie do ok. 200 zł.

10. HoFi

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    KPP to bardzo dobre słuchawki, sam posiadam wersje 25th limited(gra dużo lepiej od standardowej wersji), ale nie przesadzajmy, do 200zł można już znaleźć bardzo dobre słuchawki stacjonarne (np creative aurvana live).

11. Pabcio

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bełchatów
    Nie wiem czy wersja 25th limited gra lepiej od standardowej, ale określenie jakichkolwiek Creativów jako bardzo dobrych jest... nieco nierozsądne. Creative tworzy głównie produkty dla PC i ludzi, którzy nie znają praktycznie innych firm niż ta, i którym wystarcza taka, a nie inna jakość dźwięku oraz lubią być nabijani w butelkę (przykład choćby z kartą Live! i jej następcą X-Fi - to ta sama karta). Poza tym to firma, która często stosuje chwyty marketingowe i ma mocną reklamę więc co tu dużo pisać. Biorąc pod uwagę sam fakt wieloletniego doświadczenia firmy KOSS, to Creative chowa się. Poza tym KOSS portaPro były kiedyś dużo droższe i ten model jest już na rynku 25 lat w niezmiennej formie więc o czymś to świadczy :)

12. kubaj

kubaj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gliwice
    Creativy i SENNHEISERY sa do ****. Nie kupuj ich są to tanie budżetowe słuchawki które ludzie kupują bo patrzą "ooo Creative biore je!"
    Jak chcesz naprawdę dobre słuchawki weż Kossy ale lepsze są Plantronics GameCom 377 - Notebooki, komputery, laptopy, monitory, karty graficzne - Komputronik internetowy sklep komputerowy świetne wiele słuchawek mi przeszło przez ręce za 300 nawet za 400zł i muszę stwierdzić że może nie grają tak jak one ale są bardzo porównywalne i warte swojej ceny(nie cisną, jakość dźwięku powala, i wykonanie) a jesli nie możesz dołożyć tych 50 zł to kup tańsze ale też dobre Plantronics GameCom 367 - Notebooki, komputery, laptopy, monitory, karty graficzne - Komputronik internetowy sklep komputerowy

13. Pabcio

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bełchatów
    A Grado? Przecież to też bardzo dobra firma. Tylko wiesz... Nasze wypowiedzi są niezgodne z tematem oprócz tych Twoich ostatnich bo on chce kupić coś do 100 zł więc tylko KOSS PortaPro pozostają bo warto dołożyć te 20 zł do nich.

14. HoFi

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    Tak gra lepiej , jestem wieloletnim użytkownikiem owych kossów( chyba prawie 10 lat ) .Posiadałem 6 sztuk i co następna była gorsza. Jeżeli cena spada to i jakość wykonania również !! Mogę powiedzieć ze model 25th limited gra tak samo rewelacyjnie jak pierwszy mój model koss z przed 10 lat.

Widac że nie masz, w ogóle pojęcia o słuchawkach.
    Słuchawki creative aurvana live(cal) są na licencji/rebrand-ingu firmy fostex. Firma fostex specjalizuje się w produktach studyjnych bardzo wysokiej jakości. Po wymianie kabla (recabling) owe słuchawki porównywalne są do modeli audiofilskich znanych firm(AKG,Denon czy Sennheiser). Polecam poczytać forum mp3forum.pl(a dokładnie ten temat)

PS: tak Plantronics super firma :D, kubaj@ rozumiem kupiłeś to zachwalasz, ja głuchy nie jestem !!

15. Pabcio

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bełchatów
    Warto wiedzieć. Przypomnę sobie o tym jak mi się moje rozwalą ;) Gwarancja dożywotnia to chyba nie pic na wodę?

Pojęcie jakieś mam, ale fakt, że w słuchawkach mniejsze niż np. w kolumach głośnikowych. O tych fostexach akurat nie wiedziałem co nie zmienia faktu, że Creative produkuje produkty jedynie poprawne jakościowo.

PS. Proponuję nie spierać się dalej bo gwarantuję, że temat się rozwinie na 50 stron, poleci sporo offtopów i warnów. Wiem z autopsji ;)

16. HoFi

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    Gwarancja dożywotnia jest , ale trzeba uiścić opłatę manipulacyjną w wysokości 50zł za każdym razem, i do tego opłatę za wysyłkę. No i jakieś 2-3 tygodnie bez słuchawek. Ja jestem dosc niecierpliwy , dla tego zawsze kupowałem nowe a stare wysłałem do serwisu .

Niektóre słuchawki Creative są na licencji/rebrand-ingu znanych firm (ep-630,ep-830,creative zen aurvana i inne). Ale większość ich produktów to badziewie.

17. rufus1977

rufus1977 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Hull
    Chciałbym wrócić do tematu ,polecałem wcześniej Creative Fatal1ty , ale pech chciał że chciałem odejśc od kompa i zapomniałem ze mam słuchawki na głowie i urwałem kabel.
    Próbowałem polutowac ale kabelki są tak cienkie że spasowałem.
    Znalazłem na necie pochlebne recenzje słuchawek eDimensional 3D Glasses and Innovative PC Gaming Accessories
    Cena na Amazon 146zł

18. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Idź do Tesco i kup słuchawki za 10zł, a 90 wyślij mi :)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum