1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dobry:D

Temat na forum 'Przywitaj się' rozpoczęty przez zuurooopl, Kwiecień 17, 2012.

1. zuurooopl

zuurooopl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kalisz
    witam wszystkich po raz kolejny w szeregach xmaniakow, dawid a na xlive znany jako zuro1990pl kiedys jako zuurooopl, po 2 letniej przerwie w posiadaniu xa znowu zakupilem starego przyjaciela, starej sie pozbylem gdyz dostalem bana, i gralem tylka na ps3 ale przyszedl czas na powrot do xpudelka,, jest to staruszek premium z lutego 2006 ale nigdy nie byl grzebany, przerabiany , naped dziala perfekcyjnie, x chodzi cichutko i poprawnie, zero zwiech, i teraz mam kilka pytan aby nie otwierac nowych tematow, jest to wersja bez hdmi i czym najlepiej podlaczyc pod lcd, sony bravia full hd 40 nie chce sie chwalic modelami ani nic po prostu zwykla 40 z wyzszych modeli sony, w tej chwili mam podlaczonego xa componentem i czy przez vga uzyskam ostrzejszy obraz?? czy w pionie konsola jest podatniejsza na rroda mimo ze mam pod stupkami cos podlozone i miedze podlozem a konsola jest ok 2cm przestrzeni, gdzies slyszalem ze podobno jak stoi pionowo to pasta splywa czy cos a przyznam ze w pionie jak razem z ps3 stoja to bardziej mi sie podoba ale jednak wole zeby lepiej sie jej dzialalo niz jak ma tylko wygladac, i teraz pytanie odnosnie gierek,lepiej grac online w modern warfare czy modern warfare 2 , przyznam ze na poprzednim koncie gralem w modern warfare i bylem zadowolony ale nie wiem czy warto inwestowac jesli np malo ludzi juz gra, to chyba wszystko glownie mi chodzi o kabel vga oraz pozycje w pionie, pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. grzejszczyk99

grzejszczyk99 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    dobry

Poleć forum