Dobry FPS na xbox one

redhonda

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Konsolka właśnie mi się aktualizuje :) więc już myślami jestem przy gierkach. Jakie FPS byście polecili na początek?
 

piotrasjwp

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Z mojej strony mogę polecić battlefield 4 (świetne multi) oraz Far Cry 4
Pozdro :D
 

redhonda

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
far cry 4 jest na mojej liście, bo grywałem namiętnie w 3 na PC. Trochę się obawiam jak poradzę sobie ze sterowaniem padem :) bo to dla mnie zupełna nowość :D
 

o M a c z 0 S

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Tylko BF4 jedyny sensowny MP moim zdaniem całe inne te BO3 i BF fronty gwiezdne wojny to gówno jak uj ..
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
W EA Access jest kilka strzelanek http://www.ea.com/eaaccess/pl_PL.html

Titanfall - Polecam
Battlefield 4 - Polecam
Battlefield Hardline
Star Wars Battlefront pełna wersja na 10h ?
 

piotrasjwp

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Tylko BF4 jedyny sensowny MP moim zdaniem całe inne te BO3 i BF fronty gwiezdne wojny to gówno jak uj ..
No to fakt, teraz pozostało nam jedynie poczekać na BF 5
 

Hiszpan3lek

Banned
Użytkownik
Wczesniej chcialbym zagrac w Bad Company 3 razem z kontynuacja kampani :) Kto gral to wie co sie stalo na samym koncu :D
Pamietaj zeby kupic EA Access a nie samej kopii BF4, EA Access jest o wiele tanszy.
 

jagmar

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Titanfall jest bardzo dobry dla "świeżaków" w granie FPS na padzie :) W BF jest wymagana dużo wieksza precyzja i na początku będziesz się tylko denerwował a w Titanfall idzie wszystko pięknie :)
 

pstragu

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Halo 5
 

redhonda

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Titanfall zaciągnięty :) BF 4 w następnej kolejności. Wielkie dzięki za Wasze rady!
 

BialyGTi

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Titanfall i BF 4 chyba na ta chwile 2 najlepsze
 

pitzmaker

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Pograłem trochę w Titanfalla na PC przed zakupieniem konsoli. Zachęcony ciekawą akcją zakupiłem EA Access i pobrałem Titanfall. Ok jest fajny, ale... Po pobraniu BF 4 już w niego nie gram. Polecam BF4 multi, a jeśli chcesz grać single to Halo 5.
 

maxankazuya

Banned
Xbox One
Użytkownik
Titanfall
 

Do góry Bottom