1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dobry headset do 100 zł max 150 zł

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez LoKo6264, Grudzień 20, 2014.

1. LoKo6264

LoKo6264 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Sunset City
    Hej,
    Ostatnio zaopatrzyłem się w Xbox One i mam kumpli z którymi by się na nim chciało pogadać, lecz headset, który jest dołącznony do zestawu jest 2x za mały na moją głowę. W sumie wygląda jakby miał być na głowę niemowlęcia. Tak więc muszę się zaopatrzyć w jakiś porządny i normalny headset. Czy znajdzie się coś ciekawego do 100 zł? Jeśli nie to maxymalnie mogę wydać 150 zł. Chodzi mi o wygodę na uszach i dobrą jakość mikrofonu i jakieś fajne opcje ustawiania dźwięków. Dostałem to od Mad Catz Tritton Tigger na Xboxsie 360, lecz nie pasuję one do one'a. Więc co tam ciekawego polecicie do 100 zł, a jak nic nie będzie to do 150 zł? Oczywiście może być to headset z wyższej półki tylko po prostu używany ale w bardzo dobrym stanie (wtedy bym prosił o link do aukcji - najlepiej allegro).

2. Lotnik421 Xbox One

3. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    Za taką cenę do 150 zł kupisz co najwyżej drugi taki sam, jest jeszcze stereo headset od MS jego cena to około 250 zł jest to jedna z tańszych opcji jak nie najtańsza lecz ja bym proponował dołożyć i kupić np Turtle Beach Headset Ear Force XO FOUR XBOX ONE za 300zł Turtle Beach Headset Ear Force XO FOUR XBOX ONE (4877657917) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    a z drugiej strony jeśli ktoś ma gdzieś namiar na jakieś tanie sprawne słuchawki do xo (mogą być używane ) to z chęcią przygarnę

4. LoKo6264

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Sunset City
    No nie wiem, bo te słuchawki, które były dołączone do zestawu to po 60 zł maksymalnie nówka chodzi.

I za bardzo nie mam kasy, bo nie dość, że mi mama dołożyła do XO i odrobinkę do gier to i tak jestem jej winien 300 zł. Rodzina za bogata nie jest, więc pół roku zbieram takie 300 zł. I tylko mam 2 gry a jedna gra to 200 zł. I jeszcze na headset 300 zł? No bez przesady -,-.

Nie znalazło by się coś innego może nie koniecznie bezprzewodowego jak jest ten headset i coś nie mega odjazdowego, ale żeby chociaż były w miarę wygodne i się zmieściły na głowie? Bo te z zestawu to są jakieś jaja, żeby na taką młodą osobę jak ja były za małe. I do tego całe sztywne że .... .

@Edit

Co myślisz o tych słuchawkach http://allegro.pl/zestaw-sluchawkowy-xbox-one-stereo-headset-fv-24h-i4917685501.html ?

5. nox3345

nox3345 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Gdańsk <3
    Witam Cię.

Pierwsza rzecz którą chciałbym Tobie przekazać, to na temat słuchawek które podesłałeś. Rozumiem stan pieniężny w jakim jesteś, nie zawsze jest najlepiej, ale naprawdę nie ma co wydawać 170 zł na słuchawki od Microsoftu które podesłałeś. Mój kolega je zakupił, po około 2 miesiącach zaczęły się z nimi problemy. Nie działa mu czasem jedna słuchawka, trochę postuka i podziała, a sama jakość dźwięku nie jest najlepsza. Odsyłał je na gwarancji 3 razy, za 3 razem odebrał pieniądze.

Jeśli chciałbyś słuchawki z którymi nie powinno być problemów, i z dobrą jakością dźwięku, to naprawdę polecam dozbierać jeszcze ze 150 zł i za około 300 zł kupić sobie porządne turtlesy :)

Ale jednak jeśli sytuacja naprawdę jest ciężka, to możesz się porozglądać za sprzętami z trochę mniejszą jakością, typu:
    Słuchawki Turtle Beach Ear Force PX21 PS3 PS4 X360 (4887670883) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    Słuchawki Turtle Beach Ear force.X32 Xbox 360 One (4887672699) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Są to oczywiście słuchawki używane, ponieważ w tych cenach nie dostaniesz turtlesów :)

Pozdrawiam.

6. LoKo6264

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Sunset City
    Jeśli chodzi o Microsoft to, to co robią to się mogę zgodzić :D.

A na używkach można zaoszczędzić, więc nie jest to zły pomysł w dodatku jak piszą, że wszystko działa i jeszcze dają jakąś tam gwarancję :)

W tych słuchawkach co podałeś piszą, że trzeba dokupić jakąś specjalną przejściówkę to ile ona kosztuje i gdzie się ją podłącza? Bo tam coś piszą o TV, ale nie zbyt rozumiem, a jak trzeba by podłączyć do TV i kabel byłby krótki to też lipa by była.

I jeszcze mam 3 pytania do tych słuchawek za 300 zł:
    1. Czy one są bezprzewodowe całkowicie? Bo piszą "Bezprzewodowe połączenie z konsolą Xbox One" a na zdjęciu widnieje kabelek więc jak to jest?
    2. Czy można je podłączyć do Xbox'a 360?
    3. Czy można je podłączyć do PC'a?

7. nox3345

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Gdańsk <3
    1. Co do braku przewodu (tzw. słuchawek bezprzewodowych) to ja kupowałem turtlesy w Norwegii. Kupowałem je w sklepie, więc automatycznie otrzymałem turtlesy bez kabla, ładnie zapakowane. Nie wiem dokładnie jak to jest, ale wydaje mi się że skoro pisze, że bezprzewodowe, to raczej są bezprzewodowe. ;D Jeśli będzie kabel, to na pewno będzie on dłuższy.
    2. Jeśli w samym tytule jest napisane że można (Zestaw słuchawkowy Turtle Beach Ear Force PX21. - PS3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PC), no to raczej można. Nie powinno być kombinowania z żadnymi przejściówkami ani nic, ja mam turtlesy ze zwykłym Jack'iem. Co do podłączenia do TV, to zapewne chodzi o Jack'a, czyli typowo w wejście Audio w TV. W nowszych telewizorach często jest ono z boku, czasem z tyłu.
    3. ---//---

8. LoKo6264

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Sunset City
    jeszcze kilka pytań bym miał jeśli mógłbyś pomóc :).

Pytanie do słuchawek Turtle Beach Headset Ear Force :
    1. Czy można je podłączyć do Xbox 360 i/lub do PC bez dodatkowej przejściówki? A jeśli potrzebna będzie przejściówka to ile by ona kosztowała?

Pytanie do słuchawek Turtle Beach Ear Force PX21 :
    1. Na samym dole ogłoszenia Słuchawki Turtle Beach Ear Force PX21 PS3 PS4 X360 (4887670883) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. pisze "UWAGA: Do Xboxa One potrzebna specjalna przejściówka (brak w zestawie)." To mógłbyś rzucić jakiegoś linka o jaką przejściówkę chodzi i w jakiej jest cenie?

9. nox3345

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Gdańsk <3
    Nie ma sprawy.

Co do podłączenia do X360/PC, to te słuchawki powinny mieć wejście USB/Jack. Jeśli chodzi o PC, to wiadomo, podłączasz w wolne miejsce. Natomiast jeśli chodzi o X360, to USB podłączysz normalnie, ale do Jack'a musisz mieć przejściówkę typu: PRZEJŚCIÓWKA 1 x RCA -> 2 x GNIAZDO RCA STEREO (4835944737) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Z jednej strony podłączasz 2x chinche od dźwięku z kabla X360
    , z drugiej strony te słuchawki.

10. LoKo6264

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Sunset City

A jeszcze chyba nie odpowiedziałeś na to drugie pytanie, a jednak chyba się zdecyduję na te słuchawki za 139 zł, więc jeszcze zależałoby mi na tej odpowiedzi :).

Na samym dole ogłoszenia Słuchawki http://allegro.pl/sluchawki-turtle-beach-ear-force-px21-ps3-ps4-x360-i4887670883.html. pisze "UWAGA: Do Xboxa One potrzebna specjalna przejściówka (brak w zestawie)." To mógłbyś rzucić jakiegoś linka o jaką przejściówkę chodzi i w jakiej jest cenie?

11. nox3345

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Gdańsk <3
    Zapewne chodzi o tą przejściówkę którą już podesłałem. X360 nie ma wejścia Jack, więc musisz mieć przejściówkę którą podesłałem, i podłączać przez kabel chinche słuchawki.

12. LoKo6264

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Sunset City
    Aha, czyli ta przejściówka z tego zdjęcie, a teraz z linku będzie potrzebna, żebym mógł normalnie używać tych słuchawek do XO tak? I mógłbyś rzucić linka do aukcji ich z allegro, bo nie wiem jak się nazywają, a cena też mnie interesuje.

13. nox3345

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Gdańsk <3
  14. LoKo6264

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Sunset City
    Aha, tylko, że to ze zdjęcia to tak kompletnie inaczej wygląda i tak wgl. to się już kompletnie zgubiłem :p. Masz skype albo GG? Byśmy się lepiej dogadali niż postami na forum :p Najlepiej jak masz GG :D
    GG: 48718223

Dodaj na GG a jak nie masz to pewnie masz Skype'a :D Będę czekał na zaproszenie ^_^

15. nox3345

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Gdańsk <3
    Dobra, postaram się od początku.

Masz słuchawki, z kablem, lub bez kabla, jeśli z kablem, to na pewno długim. Wejście tych słuchawek to USB
    lub Jack.
    W PC masz wejścia na USB
    oraz Jack.
    Oznacza to, że i Jack i USB podłączysz bez problemu do PC. Natomiast jeśli chodzi o X360, to wejścia ma on
    i nie podłączysz do niego Jack'a. Jeśli będzie USB, to wiadomo, podłączysz bez problemu, natomiast jeśli nie, to musisz mieć kabel
    i przejściówkę
    [​IMG] [​IMG]
    Podłączasz wtedy 2x chinche z kabla od X360 do dwóch wyjść w przejściówce, natomiast z drugiej strony podłączasz Jack'a od słuchawek. I to cała filozofia którą musisz zrobić. Chyba że masz TV z wejściami Audio, to wystarczy podłączysz tam słuchawki Jack'iem, i tyle.

Bardziej dokładnie chyba nie dam rady tego wytłumaczyć.

16. LoKo6264

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Sunset City
    No dobra to już chyba ogarniam :p. Tylko tak dla pewności co mi będzie potrzebne, żeby podłączyć i używać słuchawek na XO (na tym mi najbardziej zależy, a potem na PC, ale z PC to ogarnąłem, że wszystko co potrzebne jest w zestawie :D)?

17. nox3345

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Gdańsk <3
    Szczerze nie wiem dokładnie jak to ma wyglądać pod względem X One. Ja akurat mam monitor bez wejścia HDMI=bez głośników, i mam sporo kombinowania, dlatego wyposażam się w konwerter, tylko teraz czekam aż dojdzie. Może ten temat Tobie coś pomoże, jak nie to musisz szukać :/

http://xboxforum.pl/sprzet-256/d-wiek-xbox-one-206326/

18. LoKo6264

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Sunset City
    Kurde no ten poradnik mi nie pomógł, ale mam znajomego w realu i tam w jakimś stopniu umie ogarnąć takie sprawy to jak jutro przyjedzie to się go zapytam.

Wczytywanie...

Poleć forum