1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dobry Hip-Hop ;D

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Kuba2255PL, Październik 8, 2010.

1. Kuba2255PL

Kuba2255PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Witam
    Ciekaw jestem czy na forum ktoś jeszcze słucha starego dobrego rapu Paktofoniki i Kaliber 44,czy zostały tylko dzieci JP.Bo ja codziennie słucham "Jestem Bogiem", "Chwile Ulotne","Nowiny" itd.bo według mnie to najlepszy polski rap jaki kiedykolwiek powstał i nic się z nim nie równa. Ten bit,przesłanie,i przyciąganie do siebie słuchającego sprawiły,że chyba do końca życia będę słuchał tych składów.Bo na pewno nie polubię żałosnego peji czy firmy.Jeśli jest na forum ktoś kto rozumie o co mi chodzi w tym temacie,niech pisze w tym temacie.Z chęcią porozmawiamy sobie o samobójstwie magika i kawałkach jego,rahima,fokusa i reszty.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kaspian777

Kaspian777 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gołdap
    Ja słucham Paktofoniki, Fokusa i Rahima(Podróże po amplitudzie), a k44 rzadziej, ale dla mnie to jest najlepszy Polski hip hop i lepszego nie będzie, tyle.

4. Kuba2255PL

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Ja też raczej Paktofoniki,ale napisałem też kaliber 44,bo w końcu magik tam nagrywał.

5. Kaspian777

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gołdap
    a ja napisałem, że też slucham k44, ale rzadziej np. Masz albo myślisz o nich..., film, normalnie o tej porze, konfrontacje...

6. adidas2009

adidas2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polnocna czesc kraju ;).
    Paktofonika to nie jest old skool, plyte wydali wydali w roku 2000.
    Old skool to WYP3 "Co cie...wąchacze" czy "Centrum", Liroy'a "Alboom", k44 "ksiega tajemnic", 600v "HH Produkcja" no i Trzycha WuWua...

Dzisiejsze produkcje sa lepsze, lepsze style, lepsze bity, lepsze teksty i lepsza jakosc...Starych kawalkow sie tak dobrze slucha bo wiaza sie z nimi wspomnienia.

7. Nemsik

Nemsik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Polecam nową płyte pezeta :)

8. Kamikaze

Kamikaze Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
  9. =ESTE=

=ESTE= Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    D.R.O.13
    Dzisiaj to już nie ten rap co kiedyś. Takie płyty jak Kinematografia, Księga Tajemnicza Prolog, Masz i Pomyśl, Światła Miasta, Nastukafszy (na tej płycie TeDe był naprawdę dobry, choć dzisiaj już tylko pajacuje), Na Legalu (Peja też był wtedy dobry) To dla mnie Białe Kruki i nigdy mi się nie nudzi tego Słuchać. Po drugiej płytce PFK produkcje Rahima i Fokusa już mi tak nie przypadły do gustu. Najbardziej brakuje mi wspólnych produkcji NooN'a i PeZet'a (W/G mnie Najlepszy producent i dobry Rapper w duecie).

10. Szolder

Szolder Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Jaworzno
    a że się tak was zapytam : słuchaliście Słonia ? ;> Bo dlam nie ten koleś wymiata :p horrorcore fajnie sie tego slucha polecam kawałek Love forever :)

11. baqubak

baqubak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jeśli chcesz posłuchać czegoś z przesłaniem lub poprostu niekomercyjnego jak peja itd. polecam: Ostrego, Łone, 3ode kru.. Jest wielu dobrych wykonawców nie śpiewających tylko o piciu ćpaniu itd no i że mają wyj**ane na policje :p. Nie na k44 świat sie kończy

12. Kuba2255PL

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    No,akurat ostrego też lubię,im starsze kawałki tym lepsze ;D

13. Seban_ZA

Seban_ZA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    54
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    TRN/BDG
    dobry hip- hop?
    ja np lubie to co mi wpadnie w ucho. stare nuty sa dobre bo jak ktos wczesniej napiasal wiaza sie z nimi wspomnienie;) a lubie posluchac 3oda kru, peji, hemp- gru, lubie kawalki co wpadaja w ucho i kazdy artysta ma takie;)

14. Nemsik

Nemsik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  15. Kaspian777

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gołdap
  16. Kuba2255PL

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Całkiem niezłe,nie powiem...

17. stawik997

stawik997 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Ja ostatnio nie słucham PKT albo k44 ale w wakacje nonstop leciało w głośniakach:D Mimo że jestem nowszej daty:p to znam stary rap jak i nowy, no bardziej nowy ale stary też lubie. Szkoda że magik popełnił samobójstwo może jakby żył nie było by takiego rapu jak teraz np. FIRMA, Peja i oczywiście Tede ale nie powiem pare starych kawałków Tedego są spoko. Ostatnio trochę starych amerykańskich kawałków słucham a teraz kolesia ILL BILL koleś niezły jest:D Moje zdanie jest takie teraz poziom trzymaj: Fokus,donGURALesko,Sobota i abradab reszta to gów*o no może jeszcze Vienio bo ostatnio fajną płytę wydał :D

PS.
    Zapomniał bym o Ostrym :p Jestem z niego dumny po mieszka w tym samym mieście co ja:D

18. SIEDZE

SIEDZE Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zakładzie Karnym
    Dobry rap = Molesta Ewenement

wymieniacie jakieś technopopy typu firma, pezet a nikt nie wymienił Molesty... żenada

19. skrobi2

skrobi2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Paktofonika,molesta ewenement,K44,WWO,DiXON37 itp...

To jest dobry rap:shisha

20. mieloNasty

mieloNasty Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Grodków
    Ja słucham najczęściej Elda, Fisza, Łonę, Ostrego, Daba, WSZ i CNE, kumpel przyniósł mi niedawno Bespieczny Łikent i powiem, że nie jest takie złe :D
    Poza tym, rap nie kończy się na polskiej scenie. Jurassic 5, Wu-Tang Clan, Cypress Hill, Warren G, Busta Rhymes, KRS One, starsze albumy Snoopa, z anglii Skill Mega i Slick Rick (Anglik raczej) a ze Słowacji Rytmusa.
    Pfk i Kalibra lubię posłuchać, ale w sumie znudziło mi się trochę po tych kilku latach słuchania tego w kółko, zacząłem kombinować w stronę USA sprzed 2000 i szukać słowiańskiego rapu, który polecam, często da radę dużo zrozumieć i jest powiew świeżości.

21. Kuba2255PL

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Evenement- Kto ci tu wymienił firmę???!!! Żenada to chyba twoja wypowiedź...

Wczytywanie...

Poleć forum